مقالات

بازسازی سقف خانه

بازسازی سقف خانه

بازسازی سقف خانه

در انجام عملیات بازسازی باید به سقف ها توجه بسیار زیادی داشته باشیم زیرا اصلی ترین بخش در تنظیم نور ، سقف است . همچنین پس از دیوار دومین قسمت خانه سقف است چون خیلی به چشم می آید . قبل از شروع عملیات بازسازی سقف خانه ، روی طراحی آن بسیار وقت بگذارید و تمامی طرح هایی که در ذهن دارید را روی کاغذ بیاورید تا بتوانید بهترین طرح ممکن را انتخاب کنید . در نظر داشته باشید سبک طراحی و نورپردازی سقف بسیار مهم است . برای بازسازی سقف از متریال های بسیار زیادی میتوانید استفاده کنید اما بهترین پیشنهاد کناف است . از کناف استفاده زیادی می شود اما بیشترین کاربرد کناف برای بازسازی سقف است .

مزایای کناف :

  • وزن کم
  • استقامت بالا در برابر زلزله
  • انعطاف پذیری زیاد از نظر طراحی
  • سرعت نصب بالا
  • هزینه بسیار پایین نسبت به موارد دیگر
بازسازی سقف خانه

بازسازی سقف هم گاهی اوقات حتما نیازمند بازسازی نیست و گاهی اوقات می توانید, با انجام کار های بسیار ساده ای مثل عوض کردن رنگ سقف و رنگ زدن آن با یک رنگ متفاوت می توانید ظاهر بسیار مناسبی به سقف خانه خود بدهیدد . به طور مثال اگر رنگ دیوار های یک اتاق کرم رنگ یا سفید رنگ باشد می توانید با رنگ زدن تیره تر سقف نمای جالبی به اتاق بدهید.

بازسازی سقف

بازسازی سقف خانه های قدیمی

اگر مالک یک خانه قدیمی هستید می توانید با انجام موارد دیگر و با صرف هزینه بیشتر می‌توانید موارد بسیار جالبی را پیاده سازی کنید . در سقف خانه های قدیمی معمولا از گچبری های رنگ آمیزی شده و آذین بندی برای تزئین استفاده می کردند اما امروزه دیگر این موارد مرسون نیستند و متریال های مدرن تری جایگزین آن ها شده اند . در دو دهه اخیر آرام آرام دیزاین سقف ها به سمت نورپردازی و طراحی با کنف رفته است . همچنین استفاده از قاب های فایبرگلاس یا پوستر های سه بعدی سقفی هم در دهه اخیر مورد استفاده قرار میگیرد .

بازسازی سقف خانه های قدیمی
اینستاگرام پروان دکور
تلگرام پروان دکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *