مقالات

7 نوع کاغذ دیواری فورا فضای دکوراسیون منزلتان تغییرمیدهد!

7 نوع کاغذ دیواری فورا فضای دکوراسیون منزلتان تغییرمیدهد!

7 نوع کاغذ دیواری فورا فضای دکوراسیون منزلتان تغییرمیدهد!

هنوز با این همه پیشرفت در تولید متریال ها ی ساختمانی و دکوراسیون داخلی ، محصولات کمی مثل کاغذ دیواری و پوسترهای سه بعدی توانسته به فضای منزل یا اطرافمون یک تغییر چشم گیر بدهد.

کاغذ دیواری و انواع جدید پوستر های سه بعدی نه تنها عیب و نقص لکها و خرابی ها دیوار ها مثل یک لباس پوشش میدهد بلکه با هرسلیقه ای خصوصیات اخلاقی جور می شود تا فضا اطراف به بهترین نحوه زیبا کند.

اگر شما جز دسته از افرادی هستید که در انتخاب کاغذ دیواری شک و تردید بسیاری دارید وتاکنون هیچ گزینه ای از انتخاب کاغذ دیواری نتواسته توجه شمارا جلب کند. در حال حاضر این نوع کاغذ دیواری که قرار به شما معرفی کنیم در بازار امسال به تولید انبوه رسید و طرفداران بسیاری با هر سلیقه و شخصیتی داشته تا درانتخاب بهتر کاغذ دیواری به شما کمکی کرده باشیم ما قرار چند از سبک کاغذ دیواری که در سال جدید ترند شد به شما معرفی کنیم پس با ماهمراه باشید :

1- تم جنگلهای استوایی :

این طرح که توسط یکی از طراحان مغروف بنام جاستین بلانکی که در حوزه طراح متریالهای ساحتنمانی فعالیت دارد در سال جدید ابداع شده که با استقبال بی نظیری در حوز دکوراسیون داخلی قرار گرفته این تصاویر الهام گرفته از جنگلهای و گیاهان استوایی با نقوش زیبای طبیعی و تن های درخت با رنگ های بولد و بسیار پررنگ طراحی شده که حس طبعیت و سرزندگی به ارمغان می اورد و گزینه مناسبی برای طبیعت دوستان و طبیعت گران میتواند باشد. چند نمونه از این کاغذ دیواری زیبا و جالب در زیر قرار داده ایم .

حتما این مطلب بخوانید: روش اسان و راحت محاسبه تعداد رولهای کاغذ دیواری مصرفی

2- اشکال و خطوط هندسی :

اشکال هندسی در کاغذ دیواری به فضای منزل یک نوع نظم و ترتیب خاصی میبخشد یک روش اسان وراحت برای تنوع رنگ و خاص بودت به دیوارها ایجاد میشود. الگوهای هندسی بزرگ با خطوط واضح و شفاف برای مفاهیم سبک مدرن و مینیمالیستی گزینه بسیار خوبی هست تا فضا منزلتان را به سمت سبک ساده و مدرن پیش ببرید . معمولا بهترین کاربرد را در فضای اشپزخانه یا اتاقها با فضای بزرگ بسیار بهتر قابل اجراست .

3- استایل بوهو یا بوهیما :

گلهای بوهمی یا بوهمیا یک استایل و سبک‌ زندگی است که از مردم کوچ نشین منطقه بوهم(شرق آلمان) گرفته شده و از اوایل دهه شصت به عنوان یکی از چند استایل اصلی در فشن، طرفدار زیادی دارد. ویژگی های اصلی بوهمیا استفاده از پارچه های طرحدار با طرح گل های ریز یا موتیف های شرقی است. طرح هایی پر از رنگ و طرح که یادآور طبیعت هستند. این توع سبک زندگی دهه 70 را زنده میکند کاغذ دیواری با پس زمینه گل یا پاءیزلی بخ سبک گلهای درشت بوهیمی ارتباط مستقیمی دارد در این سبک از کاغذ دیواری که نقوش بزرگ و پیچیده استفاده میشود پر از حس زندگی پرهیاهیو کلاسیک دهه 70 را به ارمغان می آورد این گلهای درشت و یک دسته دیوار را برجسته تر و بزرگتر جلوه میدهد. بهترین کاربرد را برای دیوارهای اشپزخانه دارد .

4- نقوش زیبای الهام گرفته از سنگ مرمر

استفاده از سنگ مرمر یکی از گزینه پر هزینه برای زیبا سازی دکوراسیون به حساب می اید . اگر شما علاقمند به استفاده از سنگ مرمر یا گرانیت برای دیوارهایتان هستید و میخواهید با کمترین هزینه از تم سنگ مرمر رو برای فضای مورد نظرتان داشته باشید استفاده از این نوع کاغذ دیواری ها که باظرافت خاص نقوش طبیعی سنگ مرمر را دارد بهترین انتخاب خواهد بود امروز این نوع کاغذ دیواری ها با رنگ و تنوع طرح مختلف به تولید انبوه چاپ و تولید می شود . که برتربن برند در این حوزه کاغذ دیواری muaalsswallpp و calice مجموعه ایی از طرحهای لوکس که بسیار حرفه ایی از اشکال سنگها و انواع گرانیت ها چاپ شده اند .

5- تم های گرافیکی :

دراین نوع کاغذ دیواری از تصاویر پس زمینه گرافیتی یا طرحهای دستی گرافیتی و نقاشی چاپ شده که درحال حاضر بسیار محبوب و باب شده است . کاربرد بسیار مناسب برای اپارتمانهای بسیارکوچک دارد و برای فضای اشپزخانه ها بسیار مناسب هست .

6- طرح حیوانات :

اگر چه حیوانات مدت طولانی است که در اتاق کودک فضای مهدکودک ها و مناطق بازی استفاده می شده است شاید تعجب کنید که یکی از ترندهای امسال استفاده از این سبک کاغذ دیواری داخل اتقاق های نشیمن است . حتی اگر روی یک دیوار از دیوارهای منزل اجرا و نصب بشود میتواند فضا را جالب و پر هیاهبو کند .

7- کاغذ دیواری راهراه یا میله ای :

نوارهای با رنگ های بولد و شاد به شکسته شدن دیوارهای یک رنگ سفید بی روح کمک میکند مه بهتر زیبا جلوه بدهد و یک حس تقارن و تناسب به دکوراسیون بدهد . ازاین گذشته حس امپرالیستی به اتاق ها خواب یا فضای ناهارخوری را ایجاد می کند.

پیشنهاد میشود این مطلب بخوانید : مدلهای بیشتر کاغذ دیواری در سال جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *