مقالات

کاغذ دیواری گلدار به عنوان تابلوی هنری

با مجموعه زیبای نقاشی های دیواری کاغذ دیواری گل ، طراوت تازه بهار و گرمای تابستان را به خانه خود بیاورید. اگر عاشق پاشیدن رنگهای پر جنب و جوش هستید ، متناسب با سلیقه شما ، از ظاهر کلاسیک گلهای مروارید در پس زمینه یک آسمان آبی روشن تا لاله های قرمز و زرد رنگ که در نسیم علفزار قرار دارند ، بسیار مناسب است. اگر سبک شما کمرنگ تر است ، ممکن است یکی از تصاویر زمینه تصویر گل با گلهای فیلتر شده یک گل رز صورتی ، اسطوخودوس وحشی یا دسته گلهای سفید مبهم را انتخاب کنید. تصاویر به کار رفته در نقاشی های دیواری گلدار ما از چنان کیفیت عالی و نفس گیری برخوردار هستند که باور کردن اینکه در زمینه ای از گل ها و برگهای غول پیکر نشسته اید ، دشوار خواهید بود. شما قادر خواهید بود هر جزیی از جزئیات گلبرگهای گل هیبرس را مشاهده کنید ، همانطور که خورشید می درخشد ، یا قطرات آب بارانی که بر روی چرخش های پیچیده یک گل رز استراحت می کند. آوردن بیرون از خانه با یک نقاشی دیواری با کاغذ دیواری با طراحی جدید ، به دیوارهای شما اجاره ای  زندگی لذت بخش  می بخشد. 
 
شما می توانید با استفاده از الگوهای زیبا و خطوط منحنی ، جعبه و مربع از طرح های سه بعدی استفاده کنید. این کاغذ دیواری ها همچنین برای استفاده در دفاتر به خصوص در سالن های کنفرانس و جلسات مناسب هستند. یکی از نقاشی های دیواری سه بعدی ما را انتخاب کنید و یک تزئین معاصر را به دکوراسیون داخلی خود اضافه کنید!
 
(توجه: طرح ها فقط توهم عمق را ایجاد می کنند و کارایی آنها بسته به اندازه دیوار ، نورپردازی و فضای آن متفاوت خواهد بود)
 
 
 
انتخاب رنگ و سایز طرح گل موجود در کاغذ دیواری ارتباط مستقیم به روحیه، سلیقه، میزان نور و ابعاد دیواره ای دارد که مورد طراحیست. در انتخاب رنگ و طرح کاغذ سعی کنید براساس سلیقه خود عمل کنید زیرا طرح خاص در کنار رنگ های مورد علاقه شما حالتی رویا گونه خلق می کند و با ایجاد فضایی آرام حالتی مجلل به خانه می بخشد. کاغذ دیواری گل دار را می توان در خانه یا اداره یا مراکز تجاری استفاده کرد اما اغلب مصارف خانگی دارد.
علاقه به طراحی با استفاده از نقوش طبیعی، حتی در قالب سبکهای هنری ( سبک هنر نو بین سالهای 1890 تا 1910) در طول تاریخ رایج بوده است. هنری که بیشتر از فرمهای موجود در طبیعت و گیاهان ایده می‌گرفت.
از جنبه های موثر در طراحی داخلی ساختمان، بکارگیری عنصری اثربخش به نام کاغذ دیواری است. کاغذهای دیواری‌ مدرن می‌توانند ساده یا به صورت طرح دار و بافته‌شده با الگوهای گرافیکی باشند تا جهت خلق فضای دلخواه، ما را یاری دهند. از گذشته تا به امروز طرحهای گلدار کاغذ دیواری جهت دکوراسیون فضاهای داخلی منزل و محیط کار استفاده شده اند تا روحیه و منش جاری در طبیعت وارد فضا شده و روح بخش تعاملات روزانه ساکنین باشد.
 
 
 
کاغذ دیواری طرح گل

کاغذ دیواری طرح گل

 
 
درخانه های مدرن امروزی کنار دیواره هایی که موجب بوجود آمدن فضاهایی با کاربری متنوع هستند، به کارگیری انواع کاغذ دیواری گلدار می تواند خرق عادتی خوشایند ایجاد کرده و آرامشی دلخواه برای افراد خانه به منظور ایجاد یک دورهمی صمیمانه فراهم آورد. همچنین می توان از این نوع کاغذ دیواری به عنوان وجه تمایزی در طراحی فضاهای نشیمن بهره گرفت تا به تنهایی بتواند در کنار جداره های کم اثر و بی حرکت، خودنمایی کند. 
کاغذ دیواری های گلدار پرایم شرکت  دکوراسیون داخلی  پروان دکور   شامل: ایست ویلیج، میسونی، لوگانو، هندپینتد، داتچ مستر و … می باشد.
بهتر است تابلوهای هنری را به دور از این نوع کاغذ دیواری قرار داد تا خودش همانند یک اثر هنری بدرخشد. 
به عنوان مثال کافیست کاغذی گلدار را با رنگ پس زمینه ی مناسب و هماهنگ با چرخه رنگی بکار رفته درکل فضای خانه، به روی جداره ای کار کنیم تا محلی برای آرامش اهالی خانه خلق شود.
می توانیم فضای اتاق خواب دختر دلبندمان را به باغی رویایی برای فرزند خود تبدیل کنیم که استراحت و بازی برای او به رویایی کودکانه تبدیل شود. البته کاغذ دیواری گلدار در اغلب اتاق خوابها استفاده می شود و این فقط مختص به اتاق دخترها نیست.
از مناسبترین فضاها برای استفاده از کاغذ دیواری با طرح گل، اتاق خواب های مستر و دیواراصلی یا همان دیوار پشت تخت است که می تواند آرام بخش باشد و تنشهای ذهنی روز را التیام دهد.
کاغذ دیواری طرح گل
 
 
 
 
 
 
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *