مقالات

چیدمان دکوراسیون داخلی با مبل کلاسیک

مهمترین وسیله ای که میتواند فضای داخلی یک خانه را متفاوت و دلنشین نماید مبل ها هستند که مبل کلاسیک با اصالت و طراحی خاصش محیط خانه را چشمگیر تر می نمایاند و این درحالی ممکن می شود که بهترین و درست ترین انتخاب را انجام داده باشید .

اصول انتخاب مبل کلاسیک

انتخاب مبل کلاسیک معمولا اصول و قوانین یکسانی دارد که با رعایت تمام موارد آن می توایند بهترین دکوراسیون کلاسیک را برای منزل خود داشته باشید. از جمله اصول انتخاب مبل کلاسیک می توانید به تناسب مبلمان با ابعاد فضایی، انتخاب رنگ مناسب مبلمان و انتخاب پارچه رو مبلی متناسب و هماهنگ با دکوراسیون منزل اشاره کرد که می تواند تا حد زیادی شما را در انتخاب مناسب ترین مبلمان برای دکوراسیون منزل تان راهنمایی کند .

 

تناسب مبل کلاسیک با فضای منزل

یکی از مهمترین اصولی که در هنگام خرید مبل کلاسیک باید به آن ها توجه کنید، تناسب مبل کلاسیک با فضای منزل شماست. با توجه به نوع طراحی مبلمان کلاسیک بهتر است برای فضاهایی با متراژ کم و خانه های کوچک مورد استفاده قرار نگیرند، چرا که فضای منزل شما را کوچکتر از قبل نشان می دهد و کارایی چندانی برای فضای منزل شما نخواهد داشت.

برای رفع این موضوع  مبلمان کلاسیک مدرن طراحی شده است که برای فضاهای کوچک هم کارایی بسیار خوبی دارد و این امکان را به شما می دهد که در هر ابعاد فضایی از این مبلمان استفاده کنید.

انتخاب رنگ مبل کلاسیک

در انتخاب پارچه ی رومبلی برای مبل کلاسیک آنچه که حائز اهمیت است تناسب رنگ پارچه انتخابی با چوب مبل است چرا که این رنگ تاثیر بسیار زیادی در جلوه ی دکوراسیون داخلی شما دارد، بنابراین نوع رنگ و جنس پارچه شما می تواند تا حد زیادی فضای دکوراسیون شما را تبدیل به یک دکوراسیون لوکس کند.

 

پارچه مبل کلاسیک

پارچه مبل کلاسیک معمولا دارای طرح های خاص مانند طرح های مشبک و گلدار است که پارچه های نقش برجسته معمولا پرطرفدار تر از پارچه های ساده هستند. به طور کلی طرح های برجسته پارچه مبل کلاسیک غالبا کریستال یا با پس زمینه ای ساده و نقش برجسته از جنس مخمل است که ظاهر جذابی را برای دکوراسیون کلاسیک شما به وجود می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *