مقالات

پرطرفدارترین مدها در سال 2017

برزو بودن را همه ی ما دوست داریم و بدمان نمی آید با مد روز پیش برویم. دکوراسیون داخلی نیز از این موضوع پیروی می کند و هر ساله ترکیب های جدیدی برای آن تعریف می شود. به همین بهانه امروز پرطرفدارترین مدها در سال 2017 را به شما معرفی می کنیم.

 

کاغذ دیواری طرح مرمر

یکی از پرطرفدارترین مدها در سال 2017 استفاده از کاغذ دیواری طرح سنگ مرمر است که حس و حال رمانتیک و ملایمی را به فضای دکوراسیون منزل می بخشد.

رنگ آبی تیره

مد پرطرفدار دیگر در بخش ترکیب رنگی ها استفاده از رنگ آبی تیره یا همان آبی لباس نیروی دریایی است که می تواند جلوه ی متفاوتی به فضای دکوراسیون شما ببخشد. این رنگ را می توانید همراه با رنگ های گرم دیگری همچون زرد و یا در ترکیب با دکوراسیون چوبی به فضای دکوراسیون منزل خود بیاورید.

پتوی بافتنی

استفاده از پتوهای بافتنی غول پیکر به عنوان روتختی یکی دیگر از مدهای سال 2017 برای دکوراسیون فضای اتاق خواب شماست، پیش تر در چیدانه پتوی بافتنی در دکوراسیون، این کلاف های درشت جذاب! در مطلب شما را به طور مفصل با این پتو و نحوه ی بافت آن آشنا کرده ایم با مراجعه به آن می توانید یکی از این پتو ها را برای خودتان ببافید و با مد سال همراه باشید.

گیاهان رونده

یکی دیگر از جزییاتی که در دکوراسیون سال ۲۰۱۷ پرطرفدار است استفاده از گیاهان رونده و پیچکی برای بخش های مختلف فضای دکوراسیون شماست که ظاهر دکوراسیون منزل شما جذاب تر و سرزنده تر می کند. در مطلب گیاهان پیچکی، تصفیه کننده هوا و زینت بخش دکوراسیون منزل به طور مفصل شما را با این گیاهان آشنا کرده ایم با مراجعه به آن اطلاعات بیشتری در باره ی این گیاهان بدست خواهید آورد.

فلز مس

استفاده از فلز مس در دکوراسیون منزل سال ۲۰۱۷ یکی از جزییاتی است که امروزه بسیار متدال شده است و با انتخاب این مد برای جزییات فضای دکوراسیون خود می توانید حال هوای گذشته را در غالبی مدرن مهمان دکوراسیون خود کنید.

دیوارپوش چوبی

دیوارپوش های چوبی یکی دیگر از مدهای دکوراسیونی سال ۲۰۱۷ است که مرسوم خواهد بود که حس و حال گرم و دوست داشتنی به دکوراسیون منزل شما خواهد بخشید و سبک روستیک را مهمان دکوراسیون شما خواهد کرد.

شیشه و اکلیریک

در دکوراسیون سال ۲۰۱۷ استفاده از عناصر شیشه ای و اکلیریک بسیار مرسوم تر از گذشته خواهد بود، شما می توانید جزیتات این چنینی را برای عناصری مثل قاب های خود در نظر بگیرید و مطابق با مد سال ۲۰۱۷ پیش روید.

گرمایش از کف

استفاده از سیستم گرمایش از کف یکی دیگر ترندهای مرسوم در سال ۲۰۱۷ خواهد بود، مطلب گرمایش از کف: گرم کردن کف با کفپوش های گرمایشی شما را با روند این سیستم گرمایشی بیشتر آشنا خواهد کرد.

سبک صحرایی

سبک صحرایی و تقریبا روستایی را می توان به عنوان سبک پرطرفدار دکوراسیون در سال ۲۰۱۷ خواند که جزییات ساده، استفاده از چوب و رنگ های روشن عناصر اصلی این سبک را تشکیل می دهند

پاتختی مدرن

استفاده از پاتختی های مدرن، ساده، مکعبی شکل در دکوراسیون اتاق خواب یکی دیگر از مدهای پرطرفدار دکوراسیون سال ۲۰۱۷ خواهد بود که با انتخاب آن می توانید ظاهر پر طرفداری به دکوراسیون فضای اتاق خواب خود ببخشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *