مقالات

مرتب کردن کمد لباس برای فصل زمستان در سه سوت!

کمد و اتاق لباس: کم کم به اواسط فصل سرما نزدیک می شویم و زمان آن رسیده است که به مرتب کردن کمد دیواری بپردازیم در کمدهای لباس برای البسه زمستانی جا باز کنیم. برای این منظور نیاز به طبقه بندی و نظم دهی کم لباس خود دارید، چرا که لباس های زمستانی معمولا حجیم تر از لباس های سایر فصول است و نیاز به فضای بیشتری در کمد لباس شما دارد

در مرحله اول مرتب کردن کمد دیواری باید لباس های خارج از فصل جدا کنید، هر کدام از لباس هایتان که در صورت تا شدن حالت اولیه خود را از دست نمی دهند تا کنید، این لباس ها می تواند البسه کشباف، تی شرت ها و شلوارهای استرچ و یا جین ها باشد با این کار با خیال راحت فضا را برای باقی البسه خود باز می کنید.

بهتر است برای لباس های خارج از فضای جداگانه ای را در نظر بگیرید، فضایی مانند انباری که به حد کافی تاریک و خنک باشد. این فضا باید به حد کافی در دسترس باشد که ممکن است برخی از این لباس ها را به عنوان لباس های میان فصلی دوباره استفاده نمایید، شما می توانید این لباس ها را در فضایی مانند زیر تخت و یا کمد راهرو ها قرار دهید تا همیشه در دسترس باشند.

برای نگه داری البسه خرج از فصل به خصوص آن ها که از الیاف طبیعی ساخته شده اند نیاز به نگهداری خاص به دور از گرد و غبار دارند. استفاده از کاور های پلاستیکی برای این لباس ها توصیه نمی شود ،کیف های برزنتی بهترین گزینه برای آن ها محسوب می شوند.

در مرحله ی بعد نوبت به تا کردن و قرار دادن البسه در کمد ها می رسد. البسه زمستانی به دلیل حجم بالایی که دارند فضای بیشتری را در کمد شما اشغال می کنند با روش بالا به سادگی می توانید البسه ی خود را اصولی تا کنید تا فضای کمتری از کمد اشغال کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *