مقالات

انواع روشویی برای دکوراسیون های مختلف

برخی فضاها در خانه ضروری و اجتناب ناپذیر است یکی از این فضاها فضای سرویس بهداشتی و حمام است که روشویی از مهمترین ارکان دکوراسیون فضای سرویس بهداشتی محسوب می شودبنابراین طراحان برای زیباتر شدن و متفاوت تر شدن سرویس بهداشتی، دست به طراحی و استفاده از مدل های مختلف روشویی زده اند و موفق هم بوده اند. با ما همراه باشید تا شما را با انواع روشویی آشنا نماییم .

روشویی کابینتی

امروزه استفاده از روشویی کابینتی در بین مردم رواج گسترده ای پیدا کرده است. این مدل روشویی ها هم دارای طراحی خاصی هستند و هم به لحاظ کاربردی مناسب فضاهای مخصوصا کوچک می باشند.

روشویی سنگی و مدرن

تقریبا همه ی ما روشویی های چینی قدیم را به خاطر داریم. در روند تغییر و بازطراحی آن روشویی ها، امروزه شاهد انواع روشویی سنگی و مدرن هستیم. این روشویی های سنگی و زیبا، در مدل ها و طرح ها و رنگ های مختلفی طراحی شده اند.

روشویی کلاسیک

انتخاب مدل روشویی برای فضای سرویس بهداشتی، کاملا بستگی به سبک کلی دکوراسیون خانه و سلیقه ی افراد دارد. بسیاری از ما ایرانیان به سبک کلاسیک علاقه ی زیادی داریم. پس می توانیم به راحتی روشویی دلخواه خود را از میان انواع روشویی کلاسیک انتخاب کنیم.

روشویی خاص و دست ساز

طراحان با سلیقه دست به طراحی روشویی های دست ساز خاص و منحصر به فرد هم زده اند. آن ها با متریال های مختلفی مانند شیشه، سنگ رودخانه ای، سنگ تراش نخورده، صفحات کوارتز و … روشویی های بسیار زیبایی را تولید کرده اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *