مقالات

اتاق خوابی به رنگ بنفش

رنگ بنفش ، رنگی پرنشاط و تطبیق پذیر است که به یکی از پرطرفدارترین رنگ‌ها در مد و فشن امروزه محسوب می‌گردد. این رنگ محبوبیتش را در دنیای مدرن از حوزه پوشاک و لباس کسب کرد و اکنون در طراحی‌های داخلی نیز مطرح شده است. هنرمندان زیادی عاشق سحرانگیزی این رنگ هستند و از این رو امروز را نگاه شما را به طراحی دکوراسیون‌ های جدید و خیره کننده‌ای از رنگ بنفش جلب می‌کنیم.

 

 

طراحی اتاق خواب بنفش برای فضاهای محدود خوب است. از رنگ بنفش روشن تر مانند یاسی استفاده کنید تا بتوانید همزمان هم اتاق تان را بزرگتر نشان دهید و هم گرم و دنج.

یک دیوار تاکیدی بنفش همانند دیزاین این اتاق ایجاد کنید. اگر فردی هستید که نمی‌توانید دیدن دیوارهای تمام بنفش رنگ شده را تحمل کنید، این ایده مشخصا برای شما مفید واقع خواهد شد. رنگ بنفش در این فضای سفید رنگ، جلوه زیبایی مهیا ساخته است.

کاغذ دیواری های بنفش
با اضافه کردن کاغذ دیواری‌ هایی با نقش و نگارهای زیبا به عنوان دیوار تاکیدی و آوردن آینه و دیگر لوازم در رنگ‌های قهوه ای و طلایی به اتاق خواب معاصر خود عمق و زرق و برق دهید.

 

 

دکوراسیون اتاق خوابی کلاسیک با تم بنفش
این دکوراسیون اتاق خواب جلوه ای‌ ساده و در عین حال ظریف برای خانم‌های جوان و یا حتی دختران نوجوان دارد که به دنبال زرق و برق هستند! فضای داخل این اتاق با بنفش رنگ آمیزی شده است که با مبلمان سفید نقره ای و دکورهای کلاسیک هماهنگ شده اند.

اتاق خوابی پرزرق و برق
از رنگ های تیره بنفش رنگ در کنار تاکیدی های مشکی و طلایی رنگ استفاده کنید تا اتاق خواب تان از شکوه و احساس مملو شود.

رنگ بنفش در این دیزاین اتاق کودک تسکین دهنده و آرامش بخش است.

مبلمان و تخت خود را به گونه ای انتخاب کنید تا ویژگی دکوری خیره کننده ای داشته باشید. مبلمان بنفش می‌تواند اتاق مینمالیستی و مدرن شما را فانتزی نشان دهد.

انتخاب رنگ بنفش برای دیزاین اتاق خواب شیک و زیباست. آن ظرافت، زرق و برق و هیجان را به داخل فضای تان به ارمغان می‌آورد. می‌توانید این رنگ را به سادگی و با اضافه کردن ملافه‌های بنفش رنگ و لوکس یا دو جفت لامپ وارد اتاق خواب تان کنید. این رنگ می‌تواند تفاوت‌های واقعا جادویی ایجاد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *