بازسازی نمای ساختمان

ما در پروان دکور نمای ساختمان شما را به بهترین شکل ممکن و در سریع‌ترین زمان با استفاده از بهترین متریال و لوازم بازسازی می‌کنیم و نمای منزل شما را بهتر از آنچه که بود به شما تحویل می‌دهیم.

نمای ساختمان اولین بخش هر ساختمان است که به چشم می‌آید. یکی از مشکلاتی که وجود دارد این است که نمای ساختمان پس از گذشت چند سال از عمر ساختمان فرسوده می‌شود و جلوه و زیبایی اولیه خودش را از دست می‌دهد. فرسوده شدن نمای ساختمان علاوه بر اینکه باعث می‌شود تا نمای ساختمان زیبایی خودش را از دست بدهد، خطر سقوط مصالح را نیز با خودش به همراه دارد. در این چنین شرایطی بهترین کار بازسازی نمای ساختمان است. از جمله خدمات دیگری که پروان دکور به شما ارائه می‌دهد می‌توان به بازسازی منزل در مشهد اشاره کرد.

تصویر نمای ساختمان بازسازی شده

چرا باید نمای ساختمان مسکونی خود را بازسازی کنید؟

همانطور که در بالا گفتیم به مرور زمان نمای ساختمان از نظر ظاهری و کالبدی دچار تغییراتی می‌شود و در نهایت فرسوده می‌شود؛ به همین دلیل بعد از گذشت چند سال باید نمای ساختمان خود را بازسازی کنید. بازسازی نمای ساختمان مسکونی به حفظ زیبایی نمای ساختمان و استحکام بیشتر آن کمک می‌کند. دلیل محکم‌تری که برای انجام بازسازی خانه وجود دارد، جلوگیری از خطرات احتمالی ناشی از سقوط مصالح است.

 

چگونگی بازسازی نمای ساختمان قدیمی در پروان دکور

فرسودگی ساختمان‌ها همیشه به یک شکل نیست و ممکن است گاهی کمتر و گاهی بیشتر باشد؛ به همین دلیل همیشه هم روش بازسازی نمای ساختمان یکی نیست. گاهی این آسیب دیدگی در حدی است که می‌‌توان تنها با یک ترمیم، قسمت‌های آسیب دیده مشکل را حل کرد؛ مثلا در قسمت‌هایی که ترک خورده و یا لق شده، آجر یا سنگ لق و شکسته شده را برمی‌دارند، ملات زیر آن را می‌تراشند و بعد از تمیز کردن با ملاتی جدید، تکه سنگ نو را می‌چسبانند یا به قولی محل آسیب دیده را ترمیم می‌کنند؛ اما در برخی موارد به دلیل فرسودگی نما آن را تعویض می‌کنند؛ در این حالت به دلیل فرسوده شدن کامل نما، آن را تخریب می‌کنند و قطعات سنگ و آجر را به طور کامل جدا می‌کنند؛ لازم به ذکر است که روی نمای فرسوده، هرگز نباید نمای جدید کار کرد؛ چرا که مواد قدیمی مقاومت نگهداری مصالح جدید را ندارند؛ پس باید بعد از تخریب نما بر حسب نوع نمای جدید زیرسازی مجدد صورت گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر و تصمیم گیری بهتر می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان ما استفاده کنید. 

برآورد هزینه بازسازی ملک شما با دریافت مشاوره رایگان از پروان دکور.

تصویر نمای ساختمان

اگر از نمای ساختمان خود دل زده شدید، ما کنارتان هستیم

همیشه هم بازسازی نمای ساختمان به علت فرسودگی نیست؛ گاهی اوقات ممکن است که ساکنین یک ساختمان از نمای ساختمان خود خسته شده باشند و نیاز به یک تنوع در نمای ساختمان خود داشته باشند. شاید مناسبت جدید مانند سال نو در راه است و ساکنین ساختمان می‌خواهند که در سال جدید تنوعی در نمای ساختمان خود ایجاد کنند؛ در چنین شرایطی به بازسازی نمای بیرونی ساختمان خود روی می‌آوردند. برای بازسازی نمای ساختمان به دلیل دلزدگی و در شرایطی که نمای ساختمان سالم است بهتر است که از اتصالات خشک استفاده شود؛ همچنین در مراحل بازسازی ساختمان می‌توان قسمتی از نما را انتخاب کرد و برای زیبایی بیشتر با یک متریال جدید آن را تلفیق نمود. این انتخاب هزینه کمتری دارد؛ مثلا اگر نمای فعلی ساختمان آجر است، می‌توانید از چوب ترمو برای تلفیق آن استفاده کنید. در ضمن برای تغییر نما به محیط اطراف‌تان نیز توجه کنید. نمای ساختمان همسایه‌ها را با دقت ببینید؛ نیاز نیست که همان نما‌ها و رنگ‌ها را تکرار کنید؛ اما می‌توانید که از ساختمان‌های اطراف ایده بگیرید. نمای ساختمان شما باید بعد از بازسازی زیبا و شیک باشد و جلب توجه کند؛ اما نباید جدا افتاده به نظر برسد. در بین انواع بازسازی‌ها، امروزه بازسازی نمای ساختمان آلومینیوم به دلیل مدرن بودن محبوبیت خاصی پیدا کرده است. برای آشنایی بهتر با مدل‌های بازسازی نمای ساختمان، نمونه کارهای پروان دکور را بررسی کنید. 

گزارش تصویری اجرای پروژ‌ه‌‌های بازسازی پروان دکور

تصویر نمای بازسازی شده خانه

انواع طراحی و بازسازی نمای ساختمان در پروان دکور

بازسازی نمای خانه های قدیمی با توجه به جنس نمای ساختمان انواع و روش‌های مختلفی دارد. باید دقت کنید که هر کدام از این روش‌‌های بازسازی نمای ساختمان نیاز به رعایت یکسری نکات مختص به خود را دارد؛ پس حواستان باشد که بازسازی نمای ساختمان خود را به دست افراد کاربلد بسپارید تا نتیجه کار باب میل شما باشد و با مشکلاتی نظیر زشت شدن نمای ساختمان و مشکلات فنی در نمای ساختمان روبرو نشوید.

از انواع روش‌های بازسازی نمای ساختمان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بازسازی نمای سنگی
  • بازسازی نمای آجری
  • بازسازی نمای کامپوزیتی
  • بازسازی نمای رنگ شده

 

خدمات پروان دکور در بازسازی نمای ساختمان

پروان دکور با داشتن تیمی متخصص  در زمینه بازسازی صفر تا صد بازسازی نمای ساختمان شما را بر عهده می‌گیرد. اگر نیاز به دریافت خدمات مشاوره داشتید می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان ما استفاده کنید. گفتیم ممکن است به دلیل فرسودگی نمای ساختمان و یا دل زدگی از نمای ساختمان قصد بازسازی آن را داشته باشید؛ اگر به دلایلی که گفته شد قصد بازسازی نمای خانه خود را داشته باشید یکی از چالش‌های شما قیمت بازسازی نمای ساختمان خواهد بود. تعیین این هزینه نیازمند دانش و تجربه است؛ چرا که این قیمت به عوامل مختلفی بستگی دارد و فقط نمی‌توان با توجه به مصالح مورد نیاز قیمت تقریبی بازسازی را تخمین زد. بسته به اینکه ساختمان شما به یک ترمیم جزئی نیاز داشته باشد یا تعمیر، قیمت آن تعیین می‌شود؛ همچنین متراژ نمایی که نیاز به بازسازی آن است بر روی قیمت نهایی تاثیر می‌گذارد. لازم به ذکر است که ما برآورد هزینه بازسازی شما را به طور دقیق قبل از شروع پروژه به شما خواهیم گفت. فقط کافیست با ما تماس بگیرید.