مقالات

نحوه انتخاب و چاپ پوستر سه بعدی

پوستر سه بعدی

طیف وسیعی از پوسترها با فرمت کوچک که به طور عدسی تهیه شده اند ، چاپ شده اند تا جلوه ای خیره کننده از چاپ پوستر سه بعدی به وضوح و بدون نیاز به استفاده از عینک ها ایجاد کنند! هر طرحی با دقت طراحی شده تا جلوه های چشمگیر را در تصویر نشان دهد. عدسی سه بعدی را می توان در یک جعبه قاب سایه پلاستیکی سیاه تهیه کرد و یا به صورت بدون فریم و کوچک تهیه کرد. سیستم های نمایش برای همه گزینه ها از جمله صفحه نمایش سایه ایستاده برای چاپ های از پیش ساخته در دسترس هستند. از موارد استفاده پوستر سه بعدی می توان به صنعت دکوراسیون اشاره کرد که در دفاتر و منازل به طور ویژه برای پشت تلویزیون که نام  پوسترسه بعدی تی وی به آن اطلاق می شود را ذکر کرد.  

چاپ پوستر سه بعدی

اگر قصد دارید طرح های خود را با هدف بردن طرح به یک چاپخانه تولید کنید، مطمئن شوید که به جای RGB در فضای رنگی CMYK کار می کنید. در Photoshop می توانید به راحتی از طریق ‘تصویر> حالت> رنگ CMYK به این حالت بروید. این حالت رنگی دقیق تر را در چاپ پوستر سه بعدی شما نشان می دهد.

Xometry یک سرویس چاپ آنلاین برای چاپ پوستر سه بعدی است. چه به نمونه های اولیه و چه به قطعات تولیدی نیاز داشته باشید، می توانیم آنها را به سرعت یک روز برای شما فراهم کنیم. ما از جدیدترین فرآیندهای تولید افزونه برای ساخت نمونه های اولیه و قطعات مقرون به صرفه در بیش از 60 فلز و پلاستیک استفاده می کنیم.

چگونه یک پوستر سه بعدی را خلق و انتخاب کنیم؟

در اینجا مراحل اساسی به طور خلاصه آمده است                        

1. برای پوشاندن زمینه، یک پس زمینه را با استفاده از یک شکل نصب کنید.

2. یک تصویر پس زمینه را با استفاده از یک بخش از یک تصویر که جلوه ای سه بعدی دارد برای نصب روی بخشی از پس زمینه قرار می دهیم.

3. از یک تصویر اکشن استفاده کنید و پس زمینه را حذف کنید

4- جلوه های هنری و رنگی را بر روی تصویر ایجاد کنید

5. اضافه کردن متن را با استفاده از جعبه متن انجام دهید.

تصویر 1

منابع

https://www.pyramidinternational.com/type/3d-lenticular-posters

https://bit.ly/2NLlnos

https://www.onlinepclearning.com/design-a-poster-like-a-pro-3d-effects/

https://www.creativebloq.com/print-design/how-to-print-a-poster-12121447

https://www.alibaba.com/product-detail/3D-effect-High-Resolution-TV-Background_60526429222.html

author-avatar

درباره parvandecor

گروه مهندسی پروان با گردهم آوری تعدادی از گروه های متخصص، تحصیلکرده ونیز باتجربه در گرایش های مختلف حوزه ساختمان و بازرگانی تاسیس گردید ، این گروه با هدف ارتقاء سطح خدمات وکیفیت زندگی در ساختمان و همچنین با حرکت به سمت استفاده از مصالح نوین و دوستدار محیط زیست در ساختمان تاسیس وراه اندازی گردیده است.کلیه فعالیت های این گروه بر اساس منشور اخلاقی تدوین شده و براساس اصل ارائه خدمات صادقانه و منصفانه انجام خواهدشد. در ادامه گوشه ای از فعالیت ها وتوانمدیهای مجموعه به شرح زیر معرفی می گردد: تعمیرات و بازسازی دکوراسیون داخلی و نما ساختمانفروش ونصب انواع کاغذ دیواری و کفپوش و پارکتاجرای آیینه کاری و بلوکه شیشه ایاجرای ترموود (چوب فرآوری شده)اجرای آجرهای هلندی (نمای داخلی و خارجی)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *