مقالات

نحوه انتخاب و چاپ پوستر سه بعدی

پوستر سه بعدی

طیف وسیعی از پوسترها با فرمت کوچک که به طور عدسی تهیه شده اند ، چاپ شده اند تا جلوه ای خیره کننده از چاپ پوستر سه بعدی به وضوح و بدون نیاز به استفاده از عینک ها ایجاد کنند! هر طرحی با دقت طراحی شده تا جلوه های چشمگیر را در تصویر نشان دهد. عدسی سه بعدی را می توان در یک جعبه قاب سایه پلاستیکی سیاه تهیه کرد و یا به صورت بدون فریم و کوچک تهیه کرد. سیستم های نمایش برای همه گزینه ها از جمله صفحه نمایش سایه ایستاده برای چاپ های از پیش ساخته در دسترس هستند. از موارد استفاده پوستر سه بعدی می توان به صنعت دکوراسیون اشاره کرد که در دفاتر و منازل به طور ویژه برای پشت تلویزیون که نام  پوسترسه بعدی تی وی به آن اطلاق می شود را ذکر کرد.  

چاپ پوستر سه بعدی

اگر قصد دارید طرح های خود را با هدف بردن طرح به یک چاپخانه تولید کنید، مطمئن شوید که به جای RGB در فضای رنگی CMYK کار می کنید. در Photoshop می توانید به راحتی از طریق ‘تصویر> حالت> رنگ CMYK به این حالت بروید. این حالت رنگی دقیق تر را در چاپ پوستر سه بعدی شما نشان می دهد.

Xometry یک سرویس چاپ آنلاین برای چاپ پوستر سه بعدی است. چه به نمونه های اولیه و چه به قطعات تولیدی نیاز داشته باشید، می توانیم آنها را به سرعت یک روز برای شما فراهم کنیم. ما از جدیدترین فرآیندهای تولید افزونه برای ساخت نمونه های اولیه و قطعات مقرون به صرفه در بیش از 60 فلز و پلاستیک استفاده می کنیم.

چگونه یک پوستر سه بعدی را خلق و انتخاب کنیم؟

در اینجا مراحل اساسی به طور خلاصه آمده است                        

1. برای پوشاندن زمینه، یک پس زمینه را با استفاده از یک شکل نصب کنید.

2. یک تصویر پس زمینه را با استفاده از یک بخش از یک تصویر که جلوه ای سه بعدی دارد برای نصب روی بخشی از پس زمینه قرار می دهیم.

3. از یک تصویر اکشن استفاده کنید و پس زمینه را حذف کنید

4- جلوه های هنری و رنگی را بر روی تصویر ایجاد کنید

5. اضافه کردن متن را با استفاده از جعبه متن انجام دهید.

تصویر 1

منابع

https://www.pyramidinternational.com/type/3d-lenticular-posters

https://bit.ly/2NLlnos

https://www.onlinepclearning.com/design-a-poster-like-a-pro-3d-effects/

https://www.creativebloq.com/print-design/how-to-print-a-poster-12121447

https://www.alibaba.com/product-detail/3D-effect-High-Resolution-TV-Background_60526429222.html

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *