پرده پلیسه نوع جدیدی از انواع پرده های دکوراتیو می باشد که به  عنوان جدید ترین و مدرن ترین پوشش های تزئینی پنجره، با بهترین کیفیت و زیباترین حالت ممکن به بازار عرضه شده است.این مدل پرده که آمیزه ای از سبک های مدرن به شمار می آید با داشتن ویژگی های بسیار بالای خود از جمله قابلیت نصب سریع و آسان، تنوع در طرح ها و مدل های آن، قابلیت شست و شوی آسان و بسیاری امتیازات منحصر به فرد دیگر تواسنته است جایگاه بالایی را در میان تمامی پرده های تزئینی داشته باشد. این نوع از پرده صورت پلیسه بوده و دارای انواع مختلف دستی زنجیری و شب و روز می باشد.

۱- پرده پلیسه با کنترل دستی

این نوع پرده پلیسه به پرده های پشت پنجره ای نیز معروف است دارای دستگیره ای است که به وسیله آن پرده بالا پایین می شود.

اخیرا استفاده از پنجره های PVC دو جداره رواج زیادی پیدا کرده است ، این پنجره ها قاب های زیبایی دارند و شاید شما نخواهید قاب آن ها را زیر پرده بپوشانید ، پرده پلیسه دستی فقط شیشه را می پوشاند و به شما امکان تنظیم نور دلخواه را نیز می دهد.

از دیگر مزایای این پرده می توان به امکان باز و بسته شدن پنجره بدون بالا و پایین کرده پرده نام برد.

همچنین در صورتی که قاب پنجره شما با سقف مماس بوده و فضای کافی برای نصب انواع پرده های کرکره وجود ندارد می توانید از پرده پلیسه با کنترل دستی استفاده کنید.

۲- پرده پلیسه زنجیری

این نوع پرده قابل نصب بر روی دیوار و سقف می باشد که با یک زنجیر در سمت چپ یا راست کنترل می شود. گاهی مشتریان می خواهند پرده یک تکه و بزرگ از نوع پلیسه داشته باشند که کل فضای پنجره را بپوشاند ، این نوع پرده می تواند انتخاب مناسبی باشد.

۳- پرده پليسه شب و روز

شب و روز نوعی از پرده های دکوراتیو می باشد که دارای ۲ نوع پرده پليسه تور و پارچه ای می باشد ، قسمت توری آن در روز جهت استفاده از حداکثر نور بکار می رود و هنگام شب جهت جلوگیری از دیده شدن فضای داخل منزل از قسمت پارچه ای استفاده می شود.

 فضاهای پیشنهادی :

–  هر مکانی از منزل

– محیط های اداری

– اتاق کار

https://www.instagram.com/parvandecor