مقالات

کفپوش ودیوارپوش نمدی پروان

کفپوش ودیوارپوش نمدی بابل
امروز دیوارها یکی از مهمترین بخش  برای زیبا سازی دکوراسیون داخلی هست که علاوه بر جداسازی داخلی فضا  نقش مهی در صنعت  ساخت و ساز ایفا میکند . دیوارپوش های زیبایی  تا کنون خلق و ایجاد شده اند   که هر کدام مزایا و معایب ی دارند توجه ویژه بازسازان  و نوسازی  دیوارها در صنعت ساختمانی قرار گرفته است دیوارپوش ها به دو دسته دیوارپوش های داخلی و خارجی تقسیم می شوند. از ویژگی های بارز دیوارپوش های داخلی  می توان به مقاومت بالای آن ها در برابر عوامل محیطی مانند بارش باران و تابش نورخورشید اشاره کرد. آجر، سنگ، ورق های کامپوزیت و … از نمونه دیوارپوش های  داخلی  می باشند. در مقابل دیوارپوش های داخلی از تنوع بیشتری برخوردار بوده و پاسخگوی سلیقه های مختلف می باشند. از این رو رقابت در بین تولیدکنندگان برای ایجاد طرح های متنوع و زیبا بسیار بالا است. دیوارپوش ها بر اساس جنس خود دارای قیمت های متفاوتی میباشند، بنابراین قبل از خرید آنها بهتر است با انواع دیوارپوش ها و ویژگی های آنها آشنا شوید، سپس به فروشگاه ها و یا نمایندگی های شهر خود مراجعه نموده و نسبت به خرید اقدام کنید. به دیوارپوش های موکتی از نوع برترین برند داخلی  به شرح زیر میباشند. با  پروان دکور  همراه باشید.

دیوارپوش های نمدی نسل جدید دیوارپوش های دیواری هستند به تازگی وارد بازار شدند و به علت قیمت پایین و انعطاف پذیری و خیلی از مزایای دیگر مورد استقبال قرار گرفته است مکان هایی که تاکنون نصب شده در زیر آورده شده :
دیوارپوش راهرو منزل (دیوارپوش برای ورودی منزل)
دیوارپوش آشپزخانه
دیوارپوش اتاق نشیمن
دیوارپوش اتاق پذیرایی
دیوارپوش اتاق خواب
دیوارپوش اتاق کودک
دیوارپوش برای سقف
دیوارپوش سالن کنفرانس
دیوارپوش سالن ورزشی
دیوارپوش سالن زیبایی
دیوارپوش آمفی تئاتر
دیوارپوش سالن سینما
تراکم بالایی دارند
جذب صوت مناسبی دارند
دیر سوز هستند و در مقابل گرما مقاومند
پنل‌های دیوارپوش نمدی قابلیت برش در ابعاد مختلف و قابلیت فارسی‌بُر کردن گوشه‌ها را دارند
رنگ‌بندی‌های بسیار متنوعی دارند
نسبت به نور مقاومند و زیبایی خود را از دست نمی‌دهند
در مقابل رطوبت مقاوم‌اند و دیوار پوش قابل شستشو به حساب می‌آیند (حواستان باشد که آن‌ها را تنها با استفاده از پارچه خیس یا مرطوب تمیز کنید، نه مواد ساینده!)

? 09155106859
☎️ 05136111211

آیدی جهت ارتباط:
? @pn24admin

کانال ما?
?@parvandecor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *