مقالات

آینه هایی که منزلتان زیبا و خاص می کند!

آینه_پازلی

یکی از عناصر چشمگیر و زیباساز دکوراسیون فضای داخلی آینه ها 

می باشند که حضورشان در محیط خانه الزامی ست چراکه انرژی خاصی را به فضا می بخشند به خصوص اگر در جایگاهی مناسب نصب شوند

آیینه باید در جایی قرار بگیرد که یک صحنه و منظره زیبا را منعکس کند. یکی از کاربردهای آیینه در فضاهای کوچک بیشتر نشان دادن فضاست، زیرا به دلیل انعکاس تصویر، باعث می شود فضا دو برابر آنچه که هست به نظر بیاید، پس به خوبی می توانید برای فضاهای کوچک خود از آن ها استفاده کنید و فضای خود را بزرگ تر جلوه دهید.

آینه های پازلی

از آیینه های قاب دار برای فضای خود استفاده کنید با این کار بعد بیشتری به آن ها و فضای شما می دهید، و به خوبی می توانید فضای خود را متفاوت جلوه دهید، می توانید رنگ قاب ها را در هماهنگی با سایر مبلمان خود انتخاب کنید و فضای خود را متمایز کنید، یک نکته را در رابطه با آینه ها هرگز فراموش نکنید همیشه آن ها را تمیز نگه دارید.

قبل از تصمیم به انتخاب نوع آینه و نصب این مطلب حتما بخوانید  آشنایی با تاثیر استفاده ازآینه در زیباسازی فضای سازی فضای منزل 

آیینه ها را مقابل درب و پنجره نصب نکنید، زیرا در این صورت انرژی ساطع شده از آن، به خودش باز می گردد و درفضای داخلی پخش نمی شود. یک دیوار خالی بهترین فضا برای نصب آینه هاست، حتی می توانید آیینه ها را از حالت ساده ی همیشگی خود خارج کنید و یک آینه خاص را برای فضای خود در نظیر بگیرید، و مثل یک تابلو و قاب دیوار خود را با آن ها تزیین کنید.

قرار دادن دو یا چند آیینه در مقابل یکدیگر توصیه نمی شود، زیرا در این صورت، به دلیل انعکاس های پی در پی که رخ می دهد، حس استرس و بی قراری به محیط القا می شود، این نکته نه تنها در مورد آیینه ها، بلکه در مورد تمام اشیایی که قابلیت انعکاس تصاویر را دارند نیز صدق می کند، مثلا درب های آلمینیومی یا سطوح بسیار براق.

آینه های پازلی

کاربرد دیگر آینه ها در فضاهای راکد و بی روح است، برای مثال در گوشه هایی که نور به آنجا نمی رسد، آیینه ها را نصب کنید تا انعکاس نور آن بخش از فضای شما را روشن کند و چرخه ی انرژی در آن قسمت ها نیز در گردش باشد. یک نکته ی دیگر که نباید در نصب آیینه ها در اتاق خواب فراموش کنید نصب آیینه ها در مقابل تخت خواب است، آینه ها را نباید مقابل تخت خواب نصب کنید، بهترین محل نصب آینه ها دیوارهای خالی اطراف تخت خواب است.

آیینه ها در راهرو های کشیده و تنگ و باریک نقش مهمی دارند، باعث می شود انرژی مثبت در راهرو های کشیده بسیار سریع تر عبور می کند، و این از معایب راهرو های بلند و کشیده است، وجود آینه در این راه رو ها باعث می شود از سرعت عبور انرژی های مثبت کاسته شود و مدت بیشتری در فضا بماند، بنابراین برای فضاهایی مثل راه رو های خود که باریک و نسبتا بی نور هستند آینه ها بهترین گزینه اند.

آینه های پازلی

آینه ها را می توانید در در قسمت هایی از خانه که  ظاهر زیبا و ناخوشایند  هستند و یا به اشکال نا متعارف طراحی شده اند نصب کنید و کمبود فضایی آن محل را جبران کنید، یک نکته ی دیگر که نباید در رابطه با آینه ها فراموش کنید در مورد آینه های شکسته و ترک خورده است آن ها را سریعا تعویض کنید، از نظر تاریخ باستان چین آینه های شکسته انعکاس بدی بر روح و شخصیت در فضای منزل دارد . 

این مطلب قبل از سفارش آینه های پازلی و دکوراتیو 

مشاوره و طراحی انواع ساخت  آینه های پازلی و دکوراتیو  درجه میتوانید با ما در تلگرام تماس باشید :

@pn24admin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *