مقالات

تجربه اجرای خوب پارکت

یکی از مهمترین المان یا عناصری که به فضای زندگیتون هویت می بخشد انتخاب درست پارکت ها هستند اولین مرحله برای اینکه بین فضای داخلی منزلتون تمایز ایجاد کنید پارکت کفپوش هستند رنگ جنس ، عرض بافت قبل از هرچیزی میباشد بدین ترتیب، باید از قبل بدانید که از چه جنس پارکت در کدام قسمت و تا چه مدت (پیش‌بینی زمان تعویض پارکت در آینده برای انتخابی درست اهمیت دارد) از آن استفاده خواهید کرد. هنگام انتخاب مدل مناسب پارکت باید به چه مواردی دقت کرد؟ میخواهم تجربه اجرای موفقیت امیز پارکت از زبان یکی از مشتریانمان برایتان به اشتراک بگذارم ایده ها وتجربه نکات فنی در طول روند پروژه شاید پاسخ تمامی سوالات را پیدا کنید اگر میخواهید کفپوش ها و پارکت برای آشپزخانه و اتاق نشمین را تغییر بدهید الان میتواند بهترین زمان باشد

متراژه منزل :160 متری

تعداد اتاق ها :2 اتاق خواب

موقعیت منزل : وکیل آباد مشهد

سبک دکوراسیون : تلفیقی

برند کفپوش : فرومیکا

بودجه مورد نیاز برای پارکت : 10 میلیون تومان

تاریخ : 98

رنگ غالب دکوراسیون : قهوه ای ، طلاییی ، کرم

در طول سه هفته گذشته ما منزل ما اول بازسازی داخلی و فنی منزلمان را پشت سرگذاشته ایم و بعد از اون شروع کردیم به انتخاب رنگ پارکت برای کف فضای نشمین و اتاق چون رنگ غالب دکوراسیون نشمین قهوه ای بود و رنگ کاغذ دیواری ها توناژ سفید و طلایی دارد . ما رنگ کفپوش رنگ گردویی انتخاب کردیم که هارمونی رنگ فضا حفظ شود .

 

 

 

 

گزینه های مختلف برای انتخاب رنگ پارکت و کفپوش چوبی وجود دارد اپر به ظاهر کلی واحد آپارتمانی وجود دارد .پارکت لمینت به دلیل بافت خاص خود و عایق و بادوام بودن، یکی از محبوب‌ترین گزینه‌هایی است که در اکثر مواقع ترجیح داده می‌شود. بسته به میزان استفاده از فضایی که برای زندگی انتخاب می‌کنید، پارکت‌ لمینت را می‌توان در ضخامت‌های گوناگون انتخاب کرد. این نوع پارکت دارای تنوع فراوان در رنگ و شکل ظاهری است و قیمت مناسبی دارد. نسبت چوب مورد استفاده در پارکت‌های لمینت که در تمام مکان‌ها باعث ایجاد فضایی طبیعی و گرم و صمیمی می‌شوند بالا است. این کفپوش که به مرور زمان پس از استفاده، ظاهری طبیعی‌تر به خود می‌گیرد، ویژگی خاصی به هویت و ظاهر مکان مورد نظر می‌بخشد.
انتخاب شیارهای تیره در روی کفپوش و پارکت باعث بزرگ شدن فضای اتاق نشمین و اتاق خواب میشود و شیارهای روشن روی پارکت و لمینت زیبایی بیشتری نسبت به سایر کفپوش و لمینت ها دارد .

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *