مقالات

26 آینه دیوار تزیینی 2019

26  آینه دیوار تزیینی 2019

صاف چون آیینه می‌باید شدن با نیک و بد/هیچ چیز از هیچ کس در دل نمی‌باید گرفت (صائب تبریزی)

آینه های پازلی زیبایی و کاربردی 2019، علاوه بر جنبه  تزئینی  بودن بروی دیوارهای اتاق روی دیوار قابل نصب هستند. با کمترین هزینه زیبایی منزل و  می توانند  فضای بیشتری ایجاد کرد  یا برای روشن شدن گوشه های تاریک منزل  استفاده شوند. با بسیاری از سبک های فوق العاده موجود مانند ستاره های مدرن مدرن، گل های فلزی معاصر و نمایش های جالب هندسی، آینه ای برای هر خانه و بودجه وجود دارد.

1-آینه تزئینی Sunburst: این نوع آینه ها  الهام گرفته از باغ و گل وگیاه است  ! با ترکیب گلبرگهای آینه و توخالی، طراحی شاداب آن علاوه بر اتاق نوجوان و یا هر فضای دیگری تازه و روح بخش می شود.

2– آینه معاصرسبک مدرن: این آینه معاصر مدرن در یک قاب طلای پیچیده شده است که ترکیبی از هنر و عملکرد  مدرن ایجاد میکند . که با ترکیبی آینه با هنر با آهن، شیشه و چوب ساخته شده است،  که سبک  منحصر به فردی  به آینه ایجاد میکند .

3-آینه های تزئینی Starburst کوچک: سه آینه کوچک که از جذابیت های پرنعمت بهره می برند. گروه کامل برای اضافه کردن کمی درخشش به هر دیوار انجام میشود .

4- Sunburst Style   مجموعه ای از 3 آینه دیوار تزئینی:

این Sunburts سه بعدی سرگرم کننده و شیک است که مطمئن شوید که چند سر به نوبه خود اضافه میشود و مناسب برای استفاده داخلی و خارجی هستند.

5- آینه سیاه و سفید تزئینی:

این آینه ها سیاه و سفید، براق و ساده است. آینه مدرن با طراحی خمیده آن یک گزینه مقرون به صرفه است که مناسب برای اضافه کردن یک   دیوار ک است

6-آینه دیوار تزئینی گل رنگی: تقسیم طلایی و سیاه و سفید به شما یک درمان گل را به شکل یک آینه دیوار تزئینی به ارمغان می آورد. یک آینه دست ساز که به طور کامل از فضای منفی و یک طرح رنگ ساده استفاده می کند.

7- آینه تزئینی گل شکل سیاه: ویژگی انحصاری و براق، این آینه گلم الهام گرفته از گل های طبیعی  برای آویزان کردن میباشد.   این نوع نوع آینه های درطرحهای  پینک، قرمز، تیل، زرد و سیاه موجود میباشد .

8- آینه طلایی تزئینی  شکل  آفتابگردان: کمی آفتابی را در منزل خود با یک آینه طلای یخ زده بیاورید. باید برای هر عاشق آفتابگردان با طعم معاصر داشته باشید!

9- آینه تزئینی مدرن با شبکه های فلزی:

یک شبکه هندسی دارای یک آینه گرد در هسته خود برای ایجاد یک شاهکار فلزی است. قطعه پازلی  که به عنوان یک نقطه لهجه یا کانونی کار می کند.

10 آینه های تزئینی هشت ضلعی مدرن با قاب کاشی  هندسی:  این آینه ها با تلفیق سبک آینه و سیمهای مدرن با قاب کشی سبک مدرن  جذابیت های آینه های  مدرن را بیشتر میکند .

11- آینه آبی گلدانی:

در یک آبی طاووس غنی شده و با ترکیبی از گلبرگ های جامد و سوراخ شده تزئین شده است، این آینه به معنای کاریزما شناخته میشود. . این دیواری منحصر به فرد حلقوی 30 “x 30” و با 100٪ فلز ساخته شده است

گرد آستر تزئینی با کریستال: آینه starburst می شود تعمیرات اساسی glam با این کریستال نشان می دهد showstopper. یک طراحی غریب و با وضوح بالا که خیره کننده در اتاق خورشید خیره کننده است

12-آینه Dahlia Flower شکل آینه دیوار تزئینی: یک آینه گسترده که شکل گل دلایل عزیز را می گیرد. آیا می دانستید که گل گل دالیا به طور سنتی یک پیوند یا تعهد ابدی بین دو نفر را نشان می دهد؟ این یک آینه فوق العاده برای یک زن یا خانه خانواده است.

13-آینه و ساعت دکوراتیو: این دکور دیوار با الهام از آتش بازی با یک مرکز آینه یا ساعت در دسترس است. هر دو گزینه با کریستال های پر زرق و برق تضمین شده، جوهر مشخصی از زرق و برق را به هر فضایی تحویل می دهند.

14-مدل قلب : در یک خانه که عشق همه را فتح می کند، این آینه قلب سرگرم کننده و بسیار مقرون به صرفه ضروری است.

15-آینه بیضی طلایی با قاب برگ زیتون : کمی گلیم، کمی یونانی، این آینه برنجی که با برگ های زیتون تزئین شده است، یک جستجوی عجیب و غریب است. نه تنها انرژی پرشور را پر می کند، بلکه در پیکربندی دور یا بیضی هم موجود است.

16-آینه تزئینی Tesselled Style:  آینه ها گرد با هنر کاشی کاری طراحی می شوند . که در سرویس بهداشتی  و حمام بیشترین استفاده شده است .

17-آینه با وضوح با کتیبه: اینه ها  با معرق کاری قران روی قطعه های فلزی و مسی طراحی میشوند . معمولا در کشورهای  خاورمیانه با پایان طلا و کتیبه های جادویی. طراحی پیچیده در واقع ترکیبی از حکاکی اسلامی و شیعه استفاده میشوند .

18-آینه Driftwood Accent: آینه ساحلی از مواد طبیعی جذابیت ساخته شده  است.  آینه  driftwood که باد، جزر و مد و امواج دریا و اقیانوس دردیوارهای منزل تداعی می کند.

19-آینه Damasco : این آینه ها در سبک Matte Optic  میباشد که  در آن از هنر معرق کاری بروی شیشه استفاده شده است .

استفاده از این آینه ها در شهر های  جنوبی ایران مرسوم به استفاده هست .

 

20-آینه تزئینی با گل های تزئینی  طبیعی::این آینه ها به سبک شرقی و سنتی ایران است . که درسازمان میراٍ جهانی ثبت شده است . در ساخت این آینه ها از هنر منبت کاری یزدی ساخته شده است .

21-آینه تزئینی نقره ای:  در ساخت این آینه ها از هنر نقرکاری جهت تزیین قاب استفاده میشود . اینآینه ها در رنگ طلایی ، نقره ایی و مسی  هنر آینه کاری ساخته می شود .

22-آینه سبک باروک سبک عتیقه قاب: ترکیب این آینه  از یک پایه سنتی، این آینه سبک باروک به پر از جذابیت قدیمی است. این آینه جهان قدیمی نیز در پایان طلا یا سفید موجود است و می تواند به صورت عمودی یا افقی متصل شود.

23-آینه هوشمندانه به نام Vertigo Mirror، این احساس اسپیرالیزاسیون یک قطعه  لوکس  که همچنین به عنوان نور لهجه دو برابر می شود. تابش نرم که می توان از کریستال LED برای افزایش محیط یا به عنوان یک نور شب استفاده کرد.

24-آینه بزرگ  دیوار تزئینی با قاب گلبرگ: این آینه فلزی با پالت رنگ عمدتا گرم خود، گزینه ای عالی برای یک خانه سنتی است که به دنبال بازی کمتری می باشد. طراحی گل داودی برای این آینه، یک گل که به طور سنتی شادمانی، عشق، طول عمر و شادی را نشان می دهد، استفاده می شود.

25-آینه بزرگ  ترکیب با طناب تزئینی: این آینه ها به سبک دریایی ساخته میشوند  در ساخت این آینه ها طناب نازک جوتی خود را در اطراف آینه به منظور ایجاد یک قاب بافتی  پیچیده که جذابیتی برای دکوراسیون ساحل و بوهمیا دارد. این آینه ها در اشکال و اندازه های مختلف. موجود هستند.

26-آینه های شبکه کوچک آینه تزئینی: این نوع آینه ها معمولا در سبک ها و قطعات کوچک ساخته میشود .

شما می توانید آینه دکوراتیو انتخابی خود را در رنگ و ابعاد دلخواه خود سفارش دهید.

همچنین می توانید در صورت تمایل با موبایلتان از منزل خود عکس بگیرید و در تلگرام یا اینستاگرام برای کارشناسان ما ارسال کنید. طراحان ما با توجه به چیدمان منزل شما و ابعاد دیوار، به شما کمک می کنند تا آینه دکوراتیو مورد نیاز خود را در رنگ و ابعاد مناسب سفارش دهید.تمامی محصولات این امکان را دارند که شما ابعاد،رنگ و جنس مورد نظر خود را انتخاب می کنید و بر اساس انتخاب شما قیمت آینه دکوراتیو به طور خودکار مشخص می شود.

نو آوری در طراحی آینه های دکوراتیو ، بهترین کیفیت ومناسب ترین قیمت را از پروان دکور بخواهید .

تلفن :

05136111211

09155106859

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *