مقالات

10 ترند در دکوراسیون داخلی 2019

با آنکه طراحی داخلی کلاسیک دارای قدمت طولانی است اما هر ساله ترندهای دیزاین کثیری مطرح می‌شود که می‌توان با به کارگیری آن‌ها چیدمان خانه را به روز کرد. طراحی کلاسیک بیش از آنکه متعلق به دنیای مدرن باشد، پایبند به روند سنت است اما این نمی‌تواند به معنای رهایش از دنیای کنونی باشد. هر سال جدید ، روندها و طراحی های داخلی جدیدی در نظر گرفته شده است و می توان آن را مورد بررسی و حتی بررسی مجدد قرار داد تا بتوانید خانه خود را با اطمینان و سهولت به روز کنید. سال گذشته شاهد افزایش درخواست مشتری برای گل رز ، کاشی های مترو و نورپردازی در معرض دید بودیم  زیرا اینها برخی از بهترین روند دکوراسیون منزل سال 2018 بود.
اما با یک سال جدید ، الگوهای و ایده های جدید تزئین به همراه قطعات شیک و بی موقع برای سبک های جدید و کلاسیک به بازار عرضه می شوند. و همانطور که اخیراً طراحان داخلی ما یادآور شده اند ، طراحان در  سال 2019 قصد دارد برخی از روندهای طراحی خارق العاده خانه را با خود به یادگار بگذارد. این روندهای طراحی داخلی را که طراحان ارشد ما فکر می کنند راه خود را به داخل خانه شما پیدا می کنند ، بخوانید و مراقب آنها باشید.
1- وسایل هنری 
artisan fixtures design trends
بسیاری از طراحان داخلی مانند قطعات سفارشی متوجه تغییر نور شده اند و بیشتر مشتریان و متقاضیان این نوع آثار هنری  دنبال  آثار منحصر به فرد از هنرمندان محلی و وسایل صنایع دستی  هستند.
وسایل صنایع دستی با یک دست ساخته شده بهتر خانه شما را شخصی می کنند و مانند عناصر طبیعی به شما کمک می کنند تا تمرکز چشم را در اطراف اتاق تغییر دهید تا احساس راحتی و دعوت کننده ای ایجاد کنید.
2-عناصر و سنگهای  طبیعی
design trends natural elements
 روند  ترکیب آثار و صنایع دستی در  دکوراسیون داخلی همانطور  که  اشاره شد  بر روند طراحی سال 2018 حاکم است ، 2019 به سمت  سنگهای  طبیعی مانند سنگ ، مس ، بتن و گرانیت حرکت می کنند . این عناصر به شما کمک می کنند تا ضمن بازتاب طبیعی از جهان  در خانه ، محیطی آلی و بی سر و صدا به هر فضایی تبدیل کنید. در اینجا ایده هایی در مورد چگونگی اضافه کردن عناصر طبیعی به محل زندگی شهری خود بیابید.
3-مبلمان مخملی 
velvet design trends
باور کنید یا نه ، مخملی به عنوان مد قدیمی و دست و پا چلفتی دیده می شد ، و اکنون به عنوان یک ساختگی لوکس وبروز  تلقی می شود. این پارچه چند بعدی در حال حاضر توجه بسیاری را به خود جلب کرده است ، و باعث شده است که طراحان داخلی باعث جذب شدیدی  به دکورهای مخملی شوند زیرا این یکی از پرطرفدارترین روند طراحی داخلی سال 2019 خواهد بود.
4- الگوهای طرح گلدار 
این روند تزئینات کلاسیک از ابتدای زمان شروع شده است ، اما در  سال های متمادی  ، گل ها به طور کامل تجدید و مدرن شده اند. و نیز به زودی الگوهای جدید گل دار در یک نور جدید مشاهده خواهید کرد.
دکوراتورها انتظار دارند که نسبت های اغراق آمیز ، مقیاس های  فراکتالی  و رنگ های متضاد را پیدا کنند تا این سبک الگو جدید به دکور  احساس طراوت و سرزندگی ببخشد .
floral patterns design trends
5- استفاده از وسایل با بو ورنگ  مسی 
طلای گل رز یکی از پرطرفدارترین مدل های دکوراسیون سال 2018 بود ، با این حال برای سال 2019  انتظار داریم که به همراه ترکیبی از فلزات دیگر و به پایان برسد ، کمتر شاهد طلای گل رز و متریال  مس بیشتری باشیم. مس با وجود رنگ های قرمز و نارنجی و رنگ کلی خاکی ، مس مورد نیاز هوای تازه برای سال جدید تنفس می کند. فراموش نکنید که راهنمای ما را برای گنجاندن اشیاء فلزی در خانه خود بررسی کنید.
copper design trends
 
6- پالت رنگ‌های تیره‌تر
گرچه رنگ های خاموش می توانند به شما کمک کنند از ایجاد فضای زیاد و بصری سنگین جلوگیری کنید ، اما طراحان داخلی ما معتقدند که سال 2019 سالی خواهد بود که رنگ های پررنگ تر ترجیح داده شوند.رنگ های غنی تر در سرتاسر خانه  می توانند اثاثیه های خاموش و طبیعی تزیین شده و عناصر تزئینی را فوراً پاپ کرده و احساس زندگی کنید. به دنبال قرمزهای چشمگیر ،  زردهای  تیره تر  و سبزها ی پررنگتر فضا منزل را سرزنده تر  میکند .
design trends colors
7- دکوراسیون برنجی
سال 2019 سالی است که می خواهیم با فولاد ضدزنگ ، کروم و نیکل جلا خداحافظی کنیم و از متریالهای برنجی به خانه هایمان بازگردیم. برنج یک جایگزین شگفت آور گرم و ظریف برای مدل و متریالهای  مورد انتظار فولادی است و مطمئناً حس ظرافت روزمره را حتی به ساده ترین فضا ها اضافه خواهید کرد.
brass design trends
8- دکوراسیون سیاه و سفید
black and white design trends
در سال 2019مبلمان سیاه و سفید  یک روند طراحی واقعا بی موقع ،  باید در لیست  اجرایی بازسازی منزل و طراحی دکوراسیون مبلمان  باشد  تا  بعد در دکوراسیون منزل شما بگنجد. تضاد بصری سیاه و سفید احساس تعادل و جسارت را در خانه ایجاد کند   و به فضای  داخلی منزل حس خلاقانه هنری و گرافیکی  خلق میکند
iron canopy bed
9-طرح‌های هندسی
مشابه الگوهای گل و دکوراسیون برنجی ، ترکیب الگوهای هندسی روند جدیدی ندارد. با این وجود انتظار می رود الگوهای هندسی سال جدید حضور چشمگیری پیدا کند. رنگها با الگوهای بزرگتر جسورانه تر خواهند بود.
این روشی است که کمک می کند تا در هر اتاق بیانیه جسورانه ای ایجاد کنید. یک روش شیک و آسان برای ادغام این الگوی در دکوراسیون منزل شما ، اضافه کردن پرتاب های هندسی است.
Image result for ‫طرح‌های هندسی‬‎
 
10-کاغذ دیواری AGATE یا طرح آب وباد
agate wallpaper design trends
به نظر می رسد بسیاری از کاغذ دیواری به طور کلی دور هستند ، با این حال سال 2018 سالی بود که دید از کاغذ دیواری در خانه های بیشتری استفاده می شود. سال 2019 هیچ تفاوتی نخواهد داشت و همه در دست چاپ است.کاغذ دیواری Agate در حال ایجاد  حالت  ابر و باد در  رنگهای مختلف است و خطوط و رنگهای یکنواخت طبیعی آن کاملاً با هر دو روند جسورانه و طبیعی که برای سال 2019 انتظار داریم .
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *