مقالات

طراحی دکوراسیون داخلی با دیوار شیشه ای

مهمترین بخش فضای داخلی هر خانه ای دیوارهای آن میباشد که برای هر چه زیبا تر شدن محیط خانه می توان از دیوارهای شیشه ای که ترکیبی از عکاسی، تکنولوژی و شیشه هستند استفاده نمود و فضایی بسیار دل انگیز را به وجود آورد .

این ایده در فضاهای داخلی از آنجا نشأت گرفت که غیر از کاغذ دیواری، گزینه های زیادی برای دیوار های داخلی وجود نداشت که هنرهای زیبا را در بر داشته باشد.

انتخاب طرح مناسب برای دیوار، بستگی به علاقه و خواست شما دارد. دوست دارید در فضا چه حسی جاری باشد؟ شما می توانید آن حس را از طریق این دیوار های کاذب و تصاویر زیبای آن ها به فضا منتقل کنید، دیوارهایی که در دکوراسیون منزل شما یکه تازی می کنند!
یکی از ویژگی های منحصر به فرد این دیوارها، انعکاس و بعد است. از طریق بازی با تصاویر در این دیوارهای شیشه ای، شما می توانید به فضا عمق بیشتری دهید.

این نوع شیشه ها هم چنین می توانند برای حفظ حریم – مثلا به عنوان جداکننده – در دکوراسیون منزل شما به کار روند. ضمنا می توان این تصاویر را از پشت نورپردازی کرد تا در هنگام شب بخشی از نورپردازی داخلی شوند.

تصاویر می توانند توسط خود شما عکاسی شده باشند؛ تصاویری از سوژه های مورد علاقه ی شما. شما می توانید تصاویر را به عناصر طراحی گرافیکی که متناسب با فضای موردنظرتان هستند، تبدیل کنید و به عنوان دیوارپوش استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *