مقالات

طراحی دکوراسیون داخلی با مبلمان های رنگی

تغییر دکوراسیون داخلی دغدغه ی هرچند وقت یک بار هر خانم خانه داری است که به تنوع و زیبایی خانه اهمیت می دهد اما از آنجایی که همیشه هم نمی توان وسایل جدید تهیه کرد بنابر این میتوان با تعویض روکش مبلمان ها به فضای خانه رنگ و لعابی تازه بخشید .

 

توجه به ماهیت مبلمان برای انتخاب روکش های مبل و صندلی

در مرحله اول باید ببینیم برای چه نوع مبلمانی می خواهیم روکش تهیه کنیم.برای صندلی راحتی خود که گاها روی آن کتاب می خوانیم یا قرار است این روکش ها برای صندلی هایی که قرار است پشت میز نهار خوری مخفی شوند در نظر گرفته می شوند. همه این موارد را باید در نظر بگیرید. روکش مبل و صندلی اگر درست انتخاب شوند می توانند از آن ها یک شاهکار بسازند.

اندازه و بافت درست برای روکش های مبل و صندلی

اگر فضای خانه تان کوچک است بهتر است از روکش هایی با بافت های ریز و بسیار ساده استفاد کنید. این جزئیات ساده به داشتن حس بهتر در فضا کمک خواهند کرد. بافت های ریز درشت، سخت و نرم، روشن و تیره را با هم ترکیب کنید و آنقدر این کار را ادامه دهید تا به بهترین بافت ها برای دکوراسیون داخلی خانه خود برسید.

دو پارچه متفاوت برای روکش های مبل و صندلی

استفاده از دو پارچه متفاوت با ترکیب خوب می تواند در دکوراسیون منزل شما معجزه کند. با پارچه هایی که قرار است روکش مبلمان شما باشد داستان سرایی کنید، خلاقیت داشته باشید و با همنشین کردن پارچه هایی با الیاف، جنس و رنگ های مختلف به فکر تامین آسایش و جذابیت فضای داخلی خانه خود باشید.

استفاده از روکش ها موقتی برای مبلمان

شما می توانید با انتخاب روکش های موقتی برای مبلمان منزل تان دو دکوراسیون مختلف با دو رنگ مجزا را تجربه کنید. اگر مبلمان خانه تان دارای رنگ های روشن است برای آن ها رویه هایی با رنگ تیره تهیه کنید، عکس همین کار را هم برای مبلمان تیره انجام دهید. با این کار می توانید هر وقت که دلتان خواست مبل هایی با رنگ تیره یا روشن داشته باشید.

یک طراح می تواند دید و عملکرد کاملا هنرمندانه داشته باشد و این اتفاق را در سراسر فضای داخلی تجربه کند. یادمان باشد که ما با انتخاب یک روکش مناسب برای مبلمان منزلمان می توانیم لایه های بیشتری از راحتی، جذابیت و زیبایی را به خانه خود ببخشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *