مقالات

دکوراسیون داخلی سال 2017 کدامند؟

دکوراسیون های داخلی 2017 کدامند

دکوراسیون های داخلی هر ساله در حال تغییر هستند که طراحان می توانند با 7 دکوراسیون منزل سال 2017 خود را بروز نشان دهند. شاید از نظر برخی طراحان دکوراسیون داخلی سال 2016 غیر پیش بینی بود اما امسال انتخاب برای طراحان زیاد است.

از بافت های غیر معمول گرفته تا رنگ های عجیب را می تواند در دکوراسیون منزل سال ۲۰۱۷ مشاهده کرد. سه دکوراسیون خارج از مد نیز دیگر برای طراحان کاربردی نخواهند داشت.

دکوراسیون منزل حذف شده: به شدت آنتیک و قدیمی

زمانی که بخواهید لوازم و وسایل آنتیک را در دکوراسیون منزل با وسایلی از دوره های مختلف ست کنید، فشار کمتری را متحمل می شوید. کسی دوست ندارد یک فضا را در خانه به سبک آنتیک طراحی کند چه برسد به کل فضای خانه! بهتر است برای طراحی دکوراسیون منزل اشیا و لوازم را از دوره زمانی متفاوت تهیه کنید و الزامی نیست منحصرا به همان دوره بچسبید. از نظر زیبایی شناسی هم بوجود آوردن فضایی که بطور کلی دارای عناصر ترکیبی از گذشته و آینده دارد، جذابتر است.

دکوراسیون منزل حذف شده: مبلمان بزرگ

فضای در دسترس خانه پتانسیلی است که اهمیت آن هر روز بیشتر می شود به همین دلیل باید به گونه ای خلاقانه و کاربردی از فضا استفاده کرد. مبلمان بزرگ که دارای ابعادی غیرعادی دارند، باعث تداخل وسایل باهم شده و استفاده نا کارآمدی از فضای داخلی خانه می کنند. در دکوراسیون منزل سال ۲۰۱۷ مبلمان با ابعاد مناسب و معمول را به کار ببرید تا مانند لباس به فضای داخلی منزل شما بنشیند و هیچ فضا سوخت نشود.

دکوراسیون منزل حذف شده: فلز صیقل خورده

دکوراسیون صنعتی با رنگ های سرد، استفاده از فلز صیقلی و رنگ شده روزهای خود را سپری کرده اند. بهتر است از فلزهای براق با رنگ گرم مانند برنز و طلا در دکوراسیون منزل استفاده کنید تا به فضای خود ظرافت و زیبایی بیاورید.

دکوراسیون جدید ۲۰۱۷: لوازم خانگی مات

ظاهر جدیدی که در دکوراسیون آشپزخانه دیده می شود، توجه را به خود جلب می کند. وسیله ای که دارای پوشش مات است به خودی خود به خوبی ظاهر می شود و در کنار سطوح براق چشمگیرتر است. سطح مات همچنین در برخی مواقع به شکل غیرمنتظره‌ای برای لوازمی که از قدیم براق و درخشان هستند، ایجاد می شود. در این حالت پوشش مات به عنوان لایه ای حیرت انگیز در طراحی داخلی شما لحاظ شود و به ترکیب کلی فضا، عمق بدهد و نقطه مقابل باقی سطوح لوازم آشپزخانه باشد.

دکوراسیون داخلی جدید ۲۰۱۷: سنگ مرمر

سنگ مرمر در دکوراسیون داخلی جایگاه مهمی پیدا کرده است و بطور طبیعی در تمام فضاها دیده می شود. به گفته افراد متخصص ترکیب سنگ مرمر با چوب و فلز زیبایی خاصی به فضا می دهد. استفاده از سنگ مرمر در دیوارپوش و کفپوش خانه نیز که در ترکیب با پارچه و فرش قرار می گیرند نیز، از انتخاب های دکوراسیون سال ۲۰۱۷ هستند. هیچ یک از تولیدکنندگان نباید از این متریال غافل شوند!

چوب سفید در دکوراسیون داخلی جدید ۲۰۱۷

پوشش چوب سفید مربوط به تکنیکی است که رگه های خاص چوب را خارج می کند. این سبک دکوراسیون جدید که قبلا نیز دیده می شد، در نهایت کار خود را کرده و در سرتاسر دنیا مورد قبول واقع شده است. چوب سفید را در کابینت آشپزخانه، مبلمان چوبی مانند میز و صندلی می توان مشاهده کرد.

رنگ های جواهری در دکوراسیون داخلی سال ۲۰۱۷

با رنگ بژ خداحافظی کنید. رنگ جدید در دکوراسیون سال ۲۰۱۷ خالص و به رنگ های جواهری هستند. رنگ های جواهری شامل رنگ هایی مانند سبز زمردی یا یاقوت ارغوانی و رنگ های پاستلی هستند که بطور معمول در طبیعت یافت می شوند.

تزیینات لوازم با پونزکاری در سال ۲۰۱۷

تزیین وسایل خانه با پونز ظاهری به سبک کلاسیک دارند ولی در دکوراسیون جدید در هر سبکی به کار برده می شوند. این نوع از مبلمان و وسایل در لوازم قدیمی، صندوقچه، قفسه و حتی لوستر و روشنایی های زمان قدیم بیشتر دیده می شوند. برخی از طراحان از پونز بر روی وسایل و مبلمان به شکلی استفاده می کنند که طرح و نقش خاصی را نمایش بدهد.

کاشی کاری ساده در دکوراسیون سال ۲۰۱۷

آنچه جزو مدهای جدید دکوراسیون داخلی سال ۲۰۱۷ دیده می شود و شاید به راحتی بتوان گفت که جدید هم نیست، کاشی های ساده ای است که خود را به عنوان عنصری خاص در نسل جدید معرفی می کند. این سبک دیوارپوش کاشی کاری با هر سبک دکوراسیون همخوانی دارد و با هر میزان بودجه ای هم می توان آن را پیدا کرد. ظاهر جدید این سبک به دلیل سادگی غیر منتظره‌ آن است. دوام کاشی ها ازیاد است و همچنین آلودگی کمتری را به خود جذب می کنند. این سبک دیوارپوش انتخاب فوق العاده ای از نظر زیبایی، سبک زندگی، هزینه، تنوع جنس و رنگ است. در دکوراسیون آشپزخانه سال ۲۰۱۷ می توان از کاشی های مات نیز استفاده کرد.

وسایل خانگی هوشمند در دکوراسیون داخلی سال ۲۰۱۷

همانطور که زندگی روزمره ما به وسایل تکنولوژیک وابسته می شود، خانه مان هم به همین شکل به تکنولوژی نیاز دارد. روش های خلاقانه زیادی همه روزه در لوازم و وسایل اعمال می شوند تا بتوان زندگی راحت تری داشت. در مبلمان هوشمند به سبک جدید می توانید شارژ کردن گوشی و وسایل را در فضای تعریف شده آن انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *