مقالات

دکوراسیون داخلی سفید و مشکی

دکوراسیون منزل سفید مشکی را می توان دکوراسیون همیشه زیبا نامید چرا که در طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی سفید مشکی به راحتی می توانید نشاط و زیبایی را با جدیدترین متدهای روز ترکیب کنید و از زیبایی خانه خود لذت ببریدالبته رنگ های مکمل مورد استفاده هم نقشی اساسی در زیباتر به نظر رسیدن خانه شما دارد.

برای همه اشخاص مهم است که دکوراسیون و مبلمان منزل با سلیقه چیده شود و در واقع نشان دهنده زیبایی درونی شخصیت خود شخص باشد. سبک مدرن در حال حاضر جزو زیباترین و محبوب ترین سبک ها برای دکوراسیون و مبلمان داخلی است.سفید جزء پرطرفدارترین رنگ ها در سبک مدرن است؛ که در بعضی از شاخه هایش رنگ اصلی محسوب می شود.

در این مطلب به دکوراسیون داخلی با رنگ سفید می پردازیم و نقاط قوت و ضعف دکوراسیون با این رنگ رو بیان می کنیم.

سفید به تنهایی حس خالی و تهی بودن را منتقل می کند و گهگاهی ترسناک می شود. ولی اگر با رنگ های شاد و مخصوصا گرم ترکیب شود، حس فوق العاده ایجاد می کند. رنگ سفید همیشه با خودش نوید پاکی و لطافت را دارد و به طور کلی رنگ مرتبی است.

سفید سبک است و فضای خانه را هم سبک می کند. سفید باعث می شود که شما در خانه احساس آرامش و راحتی داشته باشید. اگر در بیرون از خانه دغدغه و مشغله های زیادی دارید و یا به دنبال اعصاب آرام و فضای آزاد هستید، سفید رنگ مناسبی برای خانه شماست.

به کار بردن مبلمان سفید در خانه و یا کلا دکوراسیون داخلی به رنگ سفید، این آزادی عمل را به ما می دهد که بتوانیم هر رنگ دلخواهی را در کنارش قرار بدهیم. رنگ سفید، مانند یک بوم نقاشی می ماند؛ که شما می توانید هر طرح و نقشی را روی آن پیاده کنید و این از خواص سبک مدرن است. وقتی با این بوم سفید مواجح می شوید، می توانید با به کاربردن رنگ های دلخواه در دیوارها، مبلمان، نور و روشنایی و یا لوازم تزیینی، بر این بوم نقش بزنید.

رنگ سفید ساده

ساده ترین نوع رنگ سفید، می تواند به سبب سلیقه شما مات یا براق و یا ترکیبی از این دو انتخاب شود. اما ترجیحا انتخاب نوع براق آن، بهتر است برای لوازم و وسایل مانند کمد ها و سرویس خواب صورت گیرد و انتخاب مات آن برای دیوارها و سقف دکوراسیون داخلی منزل شما.

رنگ سفید گچی

این رنگ می تواند جایگزین رنگ سفید ساده در فضای دکوراسیون شما قرار گردد و تقریبا از نوع رنگ سفید خالص می باشد و بهتر است این رنگ در ترکیب با رنگ های نسبتا تیره همانند قهوه ای، در فضای داخلی قرار گیرد.

رنگ سفید مرمری

همان طور که از نامش پیداست، این رنگ همانند مرمر می درخشد و رگه های خاصی از خاکستری را در خود جای داده است. از این رنگ بیشتر برای لوازم دکوراتیو و یا جزییات فضای داخلی، مثل کانتر آشپزخانه ها استفاده می شود. پس انتخاب آن برای دیوارهای دکوراسیون منزل شما توصیه نمی شود.

رنگ سفید کاپوچینویی

رنگ سفید کاپوچینویی را با سفید شیری اشتباه نگیرید! این رنگ در واقع ترکیبی از سفید خالص، با مقدار اندکی قهوه ای به دست می آید؛ که برای داشتن فضایی نسبتا گرم و دلنشین، بهترین گزینه محسوب می شود. اگر این رنگ را برای دیوارهای خود انتخاب می کنید، توجه داشته باشید ترکیب مبلمان آبی رنگ با آن می تواند چهره ی خاصی به فضای شما ببخشد.

رنگ سفید صدفی

رنگ سفید صدفی، یکی از آن رنگ هایی است که در دکوراسیون پاستیلی شما می درخشد! کافی است کمی صورتی را با سفید ترکیب کنید و چهره ای خاص به فضای دکوراسیون خود ببخشید. توجه داشته باشید که در تمام این ترکیب ها رنگ ترکیب شده با سفید بسیار کم است.

از آنجایی که هیچ طراحی دکوراسیونی نمی تواند محدود باشد و ایده های نو همیشه کاربرد دارند پس شما هم برای زیباتر شدن دکوراسیون داخلی منزلتان از جدیدترین ها استفاده کنید. تغییر و تحول در کوراسیون داخلی با حذف و اضافه های ریز و درشت نتیجه ای عالی می تواند داشته باشد همانگونه که خواهید دید.رنگ سیاه و سفید انرژی بالایی دارد و بیشتر مناسب دکوراسیون داخلی خانه عروس و یا زوج های جوان است اما طراحان حرفه ای دکوراسیون داخلی استفاده از این ترکیب رنگ را مناسب خانه و فضایی که کودک در حال رشد درآن قرار می گیرد نمی دانند.فکر نکنید که این دورنگ روح را از خانه شما می گیرند با افزودن المان های طبیعی و دکوری های رنگی یک دکوراسیون داخلی فوق العاده خواهید داشت.به رنگ های طبیعی مانند رنگ گل ها و گیاهان خانگی اجازه بدهید قوانین استفاده از رنگ های سیاه و سفید را نقض کنند. استفاده از رنگ های طبیعی در محیط سیاه و سفید جلوه ای خاص به آن ها خواهد داد.افزودن کوسن های رنگی شاد کوچک و قاب آینه های شیک برای تکمیل زیبایی این رنگ دکوراسیون داخلی منزل فوق العاده خواهد بود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *