مقالات

دکوراسیون داخلی با دیوارپوش های آلومینیومی

آن بخش از فضای داخلی که میشود با تزیین آن بر دکوراسیون خانه تاثیر بسیاری گذاشت دیوارها هستند که با وجود انواع دیوارپوش ها می توان با هر سلیقه ای دیوارها را متحول نمود و زیبایی بخشید یکی از این زیبا سازها دیوار پوش های آلومینیومی هستند که کمتر در مورد آن گفته شده است .

 

یکی از محصولاتی که این روزها با استقبال زیادی مواجه شده است قطعات دکوراتیو ، آلومینیومی می باشد. این محصول با توجه به تازگی در بازار ایران ، زیبایی در طرح ، تنوع ، رنگهای جذاب و نصب آسان و سریع بدون نیاز به زیر سازی بسیار زودتر از آنچه گمان می رفت جای خود را به بعنوان محصولی دکوراتیو و شاخص در میان محصولات ساختمانی باز کرد . این پوشش های آلمینیومی خالق فضاهایی بسیار مجلل و منحصر به فرد می باشند که مجموعه ای از قطعات کوچک آلومینیوم کامپوزیت به ضخامت ۴mmبا طرح و رنگهای بسیار متنوع ، تک رنگ یا ترکیبی و طرح دار با کیفیت بالا می باشند . مجموعه این قطعات که به اندازه های ۱۰×۱۰mm – 15×15mm – 25×25mm-50×50mm و البته به سایر ابعاد و اشکال تولید می شود . این تایل ها دارای چسب دو طرفه بسیار قوی در پشت تایل بوده ، لذا به آسانی و سرعت می توان آنها را به روی کلیه سطوح قائم و افقی چسباند این محصول بسیار مورد توجه معماران برجسته و طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است.

عکس بالا نمونه ای زیبا از این دیوار پوش های آلومینیومی را نشان می دهد. این نوع دیوار پوش ها را می توان در همه فضاهای داخلی استفاده کرد و به وسیله آن ها حس و حالی تازه را به فضاهایی نظیر آشپزخانه القا کرد. همان طور که می بینید دکوراسیون داخلی این آشپزخانه زیبا و مدرن به وسیله این دیوارپوش های آلومینیومی دست خوش تغییرات زیبای شده است.

اگر می خواهید فضای لابی و ورودی جذاب تری داشته باشید می توانید از این دیوارپوش های آلومینیومی استفاده کنید

برای استفاده از این دیوارپوش ها هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما در هر فضایی که بخواهید می توانید از این دیوارپوش های زیبا و منحصر به فرد استفاده کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *