مقالات

دکوراسیون داخلی، سلیقه ۵ زن مطرح جهان

دکوراسیون افراد خاص دنیا قطعا با توجه به طرز تفکر ودیدگاه خاصی که دارند متفاوت از سایر افراد دنیا می باشد که اطلاع از چگونگی دکوراسیون منزل این افراد خالی از جذابیت نیست برای آشنایی با سلیقه ی این افراد در این مقاله با ما همراه باشید .

Louise de Vilmorin دکوراسیون داخلی منزل

استفاده از رنگ های آبی و سفید سبکی فرانسوی را به دنبال دارد که در قرون آخر هم به وضوح شاهد آن هستیم، این نویسنده مطرح فرانسوی از این ترفند فوق العاده برای تمام قسمت های منزل خود استفاده نموده است که به نظر موفق هم بوده است. این خانه، خانه ای خانوادگی است و از همین رو برای او تقدس و ارزش زیادی دارد. در دکوراسیون این خانه از مبلمان قدیمی و وسایلی چینی که به او به ارث رسیده اند استفاده شده است؛ بنابراین سعی وی بر این بود که تمام قسمت های دکوراسیون این خانه به شکل متحدی با این عناصر به ارث رسیده دکوراسیون گردد.

Babe Paley دکوراسیون منزل

Paley  زن مطرح کمالگرایی بود. هیچگاه کلاه های لبه دار از کمد لباس هایش حذف نمی شد. او این ویژگی را به صورت ناشناخته ای در خود حفظ کرده بود، اما در نهایت می توان این ویژگی برجسته او را در منزلی که در جامائیکا داشت به وضوح حس کرد. این ویژگی در دکوراسیون فضای بیرونی خانه او به خوبی به چشم می آید. ترکیب بی نظیر بالشتک و کوسن های قرمز رنگ با وسایل چوبی که در این تصویر مشاهده می کنید تمامی افراد را به نشستن و استراحت کردن دعوت می کند.

Georgia O’Keeffe دکوراسیون داخلی منزل

سبک دکوراسیونی O’Keeffe؛ این زن نقاش مطرح، فقط شامل وسایل آنتیک و قدیمی نمی شود، بلکه به طرز خیره کننده ای شاهد ترکیبی از لوازم مدرن و خشتی در منزل او هستیم. وجود پرده چرمین آویخته شده منزل او نیز گواهی بر روزهای زندگی او در نیویورک است. ترکیب سبک های متفاوتی با بن مایه های مختلف در این دکوراسیون نشانه شجاعت این زن در انتخاب وسایل  منزل اوست.

Lesley Blanch دکوراسیون منزل

خانه این نویسنده خانه به دوش بریتانیایی مجموعه ای از وسایلی است که از سفرهای مختلف خود به یادگار دارد. در  این خانه می توانیم شاهد وجود فرش هایی زیبا و کوسن های ملیله دوزی بی نظیری باشیم که دست ساز خود او هستند. کار سختی به نظر می آید، اما او به خوبی از پس این کار بر آمد. این زندگی واقعی اوست. او نمی توانست به شکل آنلاین ۲۵ کوسن را خریداری کند که تنها به نمایش بگذارد، بلکه با خلاقیت و هنر خود، جزء به جزء آنها را طراحی کرده و ساخته است.

Evangeline Bruce دکوراسیون داخلی خانه

در کتابخانه اش رنگ پارچه های روی دیوار و کاغذ دیواری برگرفته از نقاشی های قرن ۱۷ است که در دوران سلطنت جیمز اول و دوم در انگلستان دیده می شد. برای داشتن دکوراسیونی که همیشه در خاطر افراد بماند به شما پیشنهاد می کنیم که برای سر تا پای آن پارچه استفاده نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *