بازسازی

تغییر دکوراسیون با بازسازی آشپزخانه

پروژه بازسازی خانه در مشهد

برای ایجاد تغییر و تحول در دکوراسیون و فضای داخلی آشپزخانه باید نکات خاصی را رعایت کرده و شرایط مناسبی را آماده نمود که مسلما برای این کار نیاز به ایده هایی جدید و خلاقیت و اصولی خاص می باشد. شما می توانید بازسازی منزل و یا آشپزخانه خود را به تیم پروان دکور که یکی از بهترین شرکت های بازسازی منزل در مشهد است بسپارید. طبیعتا قبل از هر چیز باید به سراغ ظرف و ظروف خود بروید و آنها را به‌خوبی بسته‌بندی نموده و در جایی مطمئن قرار دهید. پیشنهادی که ما برایتان داریم این است که آنها را در اتاق‌خواب خود نگه دارید تا از آسیب‌های ناشی از بازسازی در امان بمانند. حتی می‌توانید ظروف جمع‌آوری‌شده خود را در انباری نیز قرار دهید، با این تفاوت که حمل‌ونقل ظرف و ظروف شکستنی در مسیر رفت‌وآمد انبار کمی سخت و خطرناک خواهد بود. سعی کنید ظروف جمع‌آوری‌شده خود را در جایی قرار دهید که امکان افتادن یا شکستن نداشته باشد . سعی کنید ترتیب جمع‌آوری ظروف را بر اساس میزان استفاده از آنها رعایت فرمایید. حتماً حدود یک هفته قبل از شروع پروژه بازسازی آشپزخانه خود، ظرف و ظروف را جمع‌آوری نموده; و بعد از اتمام آن و قرارگیری‌شان در کابینت‌های مرتبط، آنها را به‌خوبی شستشو داده و تمیز نمایید .

مراقب کف آشپزخانه خود باشید!

معمولاً در بازسازی آشپزخانه، انتخاب و نصف کف‌پوش آشپزخانه قبل از هر کار دیگری شروع می‌شود؛ بنابراین سعی کنید از کف‌پوش و کف آشپزخانه خود به‌خوبی محافظت نمایید. می‌توانید; با قرار دادن یک فرش، روفرشی، پارچه و یا هر چیز دیگری بر روی آن، کمی از احتمالات وارد شدن; ضربه و خراب شدن آن پیشگیری کنید.

مطالب مرتبط :

بازسازی آشپزخانه

جمع‌آوری وسایل با ارزش

اگر بر رو یخچال خود، تصاویر، کارت‌پستال، نقاشی و هر چیز باارزش دیگری را قرار داده‌اید; در هنگام بازسازی آشپزخانه خود آنها را جمع‌آوری نمایید; حتی اگر بخواهید یخچال خود را در زمان بازسازی به اتاق دیگری منتقل نمایید! سعی کنید; مراقب سایر لوازم باارزش خود نیز باشید; تا احتمال آسیب دیدن و یا گم‌شدن هرکدام از آنها را به حداقل برسانید.

مشخص کردن اهداف اولیه برای شروع پروژه بازسازی آشپزخانه

هدف کلی شما دو حالت خواهد بود:

  • یکی اینکه تصمیم بگیرید تمامی لوازم باارزش و دوست‌داشتنی خود را جمع‌آوری کرده و به فضای امن‌تری انتقال دهید.
  • دوم هم اینکه پیمانکاران خود را به جایی ببرید; که بتوانند به‌راحتی و همراه با آسایش به‌خوبی کار خود را انجام دهند.

لازم است بدانید که پیمانکاران نیاز دارند تا برای اینکه بتوانند به بهترین و باکیفیت‌ترین نتیجه برسند، از هرگونه مسئله‌ای که سرعت کارشان را کاهش داده و یا به روند بازسازی آشپزخانه ضربه وارد می‌کند آزاد باشند؛ بنابراین سعی کنید با رعایت اصول ابتدایی و ساده‌ای که برایتان مطرح شد، شرایط آرام و مناسبی را هم برای خودتان و هم برای پیمانکاران مهیا سازید.

تلگرام پروان دکور
اینستاگرام پروان دکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *