مقالات

تغییر و تحول در دکوراسیون سرویس بهداشتی

ایده های مسکونی - سرویس

برای هر تغییر و تحولی قبل از هر اقدامی یک سری برنامه ریزی و آماده سازی هایی لازم است که بازسازی منزل و دکوراسیون شما به بهترین نحو انجام پذیرد. همچنین نیاز به یکسری حذف و اضافه ها و تعیین مقدار بودجه برای اعمال ایده هایتان و تیمی که قرارداد بازسازی منزل خود را با آنها می بندید است، می باشد. مخصوصا برای تغییر و تحول در دکوراسیون سرویس بهداشتی  .

برای طراحی داخلی سرویس بهداشتی خیال‌پردازی نکنید!

ابتدا برای تغییر و تحول در دکوراسیون سرویس بهداشتی طرح موردنظرتان از دکوراسیون سرویس بهداشتی را روی کاغذ پیاده کنید. محل قرارگیری هر یک از عناصر را مشخص نمایید. مراقب باشید که اندازه وسایل را مناسب با متراژ فضا انتخاب کنید. این مسئله به خصوص در مورد روشویی از اهمیت بالایی برخوردار است. حتماً زاویه بازشو در را نیز مد نظر داشته باشید. اگر فضای کمی دارید از روشویی دیوار استفاده کنید تا دمپایی به‌راحتی در زیر آن قرارگیرد. گاهی اوقات در خیال خودمان لوازمی لوکس و بزرگ را پردازش می‌کنیم، ولی در حین اجرا متوجه می‌شویم که آنچه اتفاق می‌افتد با تخیل ما خیلی متفاوت است. همین امر سبب ناامیدی و آزارتان خواهد شد؛ درنتیجه واقع‌گرایانه طراحی کنید. دقت کنید بودجه و متراژ نیز از مهم‌ترین نکات در طراحی به حساب می‌آیند.

نکته مهم در طراحی و بازسازی سرویس بهداشتی

ابتدا فهرستی تهیه کنید و کارهایی که قصد انجام آنها را دارید یادداشت نمایید. لطفاً واقع‌نگر باشید و منطقی برنامه‌ریزی کنید. سپس با توجه به بودجه‌ای که دارید، عناصر موردعلاقه‌ خود را به لیست اضافه نمایید. عجله نکنید! با حوصله در بازار و مراکز خرید جستجو کرده و کالاها را از نظر قیمت و کیفیت مورد بررسی قرار دهید . حتماً با چند پیمانکار قرار بازدید و مشاوره بگذارید. هرگز کارتان را به اولین فردی که مواجه شدید نسپارید. ایده‌ها و روش اجرای هر یک را با دقت بررسی کنید. این کار برای پیدا کردن فرد باتجربه و حرفه‌ای کمک زیادی به شما می‌کند که پروان دکور، شرکت بازسازی خانه در مشهد این مشکل را برای شما حل کرده و با داشتن نیرو های حرفه ای تمامی موارد را به عهده میگیرد.

مطالب مرتبط :

طراحی سرویس بهداشتی

قرارداد را فراموش نکنید. مشخص کردن تاریخ شروع پروژه و اتمام آن، نشان‌دهنده دقت و تجربه پیمانکار است. نکات مهم در انجام پروژه و برآورد هزینه را حتماً در قراردادتان ذکر کنید، البته این را نیز بدانید که همواره باید منتظر هزینه و اتفاقات غیرمنتظره در اجرای کار باشید . حتماً در قراردادتان ذکر کنید تمام تغییرات و اقدامات جدیدی که در حین کار تصمیم به انجام آن گرفته می‌شود با هماهنگی و امضای شما باشد. در غیر این صورت آماده  تغییرات ناخواسته و نابه‌جا باشید که علاوه بر هدر رفت هزینه، تاریخ اتمام پروژه را نیز به تعویق می‌اندازد . فراموش نکنید اگر خانه‌تان مجهز به یک سرویس بهداشتی است، قبل از شروع بازسازی، یک جای مناسب برای اقامت چندروزه خود در نظر بگیرید. سرویس بهداشتی از قسمت‌های مهم یک‌خانه است که در صورت در دسترس نبودن آن نمی‌توانید بیش از چند ساعت در منزل دوام بیاورید! اگر قصد جا‌به‌جایی سرویس بهداشتی را دارید، باید به لوله‌های فاضلاب دقت کنید. شما نمی‌توانید هرجایی که خواستید سرویس بهداشتی را قرار دهید. تهویه و لوله‌های اصلی فاضلاب از نکات مهم در جاگذاری سرویس بهداشتی هستند . نکته‌ای که از هر چیزی مهم‌تر است طراحی و انتخاب عناصر مناسب با عادات و سبک زندگیتان است، پس شرایط زندگی خود را سرلوحه طراحی قرار دهید.

مطالب مرتبط :

بازسازی سرویس بهداشتی
  • از هزینه‌های اضافی بازسازی سرویس بهداشتی جلوگیری کنید. قبل از خرید هر چیز جدیدی به این فکر کنید که چطور می‌توانید; از وسایل قبلی بهترین استفاده را داشته باشید.
  • از تغییرات غیرضروری دوری‌کنید. قبل از اینکه دست به تغییر بزنید، خوب فکر کنید. گاهی برای تغییری کوچک باید هزینه‌های زیادی را بپردازید.
  • حضور و سرکشی پروژه‌ را وظیفه خود بدانید. این کار سبب می‌شود; از روند اجرای کار با خبر شوید و اگر اتفاقی خوشایندتان نیست; قبل از اینکه دیر بشود جلوی آن را بگیرید.
تلگرام پروان دکور
اینستاگرام پروان دکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *