مقالات

تزیین دکوراسیون داخلی با آینه

از وسایل و لوازم متنوعی برای تزیین دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی و نشیمن بهره برده می شود اما فقط در بعضی از اتاق های نشیمن و پذیرایی روی دیوارها آینه می بینیم در حالی که آیینه زیبایی خاصی به دکوراسیون می بخشد .
در واقع آیینه که در گذشته ها و طراحی دکوراسیون سنتی ما ایرانی ها یکی از اصلی ترین تزیینات دکوراسیون داخلی به حساب می آمد خیلی وقت است که جای خالی اش احساس میشود. البته در اکثر اتاق خواب ها آیینه وجود دارد ولی جایگاه مورد نظر ما اصلی ترین بخش خانه یعنی اتاق پذیرایی و نشیمن است. آیینه با هر اندازه و شکلی باشد به سبب طرح و شکل زیبا و با وقاری که دارد یک شفافیت دوست داشتنی را به دکوراسیون داخلی هدیه می دهد وعلاوه بر این آیینه بهترین وسیله ای است که به فضای داخلی حجم و وسعت می دهد.
آیینه را به روش های مختلفی می توان به دکوراسیون اتاق نشیمن افزود آنها که جیب پر پولی دارند دیوارها را آیینه کاری میکنند و یک نمای سلطنتی به دکوراسیون اتاق نشیمن می دهند آنهایی هم که کمی توان همچین هزینه هایی را ندارند می توانند بازار شهر بروند و از مدل آینه های تزئینی که قیمت مناسب تری خریداری کنند. خوشبختانه یا متاسفانه به لطف تولیدات چینی انواع و اقسام مدل های آینه بدون قاب با با قاب چوبی و پروفیلی و ساده و طرحدار وجود دارند که می توانید با توجه به سبک دکوراسیون داخلی منزل مناسب ترین آنها را انتخاب کنید.
از ما می شنوید سالن نشیمن و پذیرایی را بدون آینه نگذارید آینه به دکوراسیون داخلی منزل شما شخصیت و ابهت میدهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *