مقالات

ترندهای رنگی دکوراسیون منزل برای این فصل!

یک تغییر فصلی تغییر قابل توجهی در زمینه دکوراسیون منازل و رنگ هایی ایجاد کرده است که زیبایی ظریف آن را در آینده نزدیک مشخص می کند. روندهای رنگی این فصل لطیف ، هوشمندانه  و کاملاً اختصاصی برای ارائه شیوه زندگی به فضای داخلی منزلتان  است. در اینجا نگاهی به چهار روند عمده رنگی که بیانگر احساسات این فصل است ، می پردازیم.

رنگ زیبای مرجانی :

در وهله اول ، بگذارید درباره پالت صحبت کنیم که طیف زیبایی بسیار دارد رنگ  مرجانی یا Terracotta به عنوان یکی از روندهای مهم رنگ این تابستان بوده است . این رنگ با الهام از توده های گرد و غبار و خاک قرمز جنوب غربی ، باعث می شود خانه شما در جلال معاصر بدرخشد. تن های خاکی سینا ، کهربا و زنگ زدگی فضای داخلی خانه شما را به خود اختصاص می دهد ، به آن یک ارتقاء ابتدایی و حداقلی می بخشد. طبیعت راه خود را به درون خانه شما پیدا می کند ، زیرا این سایه می تواند به راحتی رنگ سبز گیاهان سرپوشیده و مکمل های گلدان را با رنگ های اساسی آن تکمیل کند. اثاثه یا لوازم داخلی اثاثیه خود را با گزینه های مایل به قرمز از پروان دکور الگو بگیرید و یک فصل پیشرو در فصل باشید.

سبز آمازون :

با در دست گرفتن رنگ های خنثی فضای داخلی شما ، سبز آمازون به عنوان یکی از روندهای مهم رنگ در فصل شناخته می شود. افتخار یک پالت محکم که از رنگ خزه سبز گرفته تا رنگهای جنگلی پر جنب و جوش متغیر باشد ، این رنگ جالب ، که از رنگهای باشکوه حوضه آمازونیان گرفته شده است ، سایه های خاموش و کارهای چوبی مبلمان شما را تعریف می کند و هیجان طبیعت را زنده می کند. کافی است بگوییم ، این سایه بازتابی از حساسیت آرام طبیعت است ، خواص درمانی آن را به ارمغان می آورد و خانه شما را با یک طعمه مثبت پر می کند که به طرز فوق العاده ای از فصل را توصیف می کند. از پروان دکور روی مبل خود یک پرتاب سبز آمازون بگیرید یا دیوارهای خود را با تصاویر پس زمینه بافت دار بپوشانید تا این روند را به دکوراسیون منزل خود اضافه کنید.

خاکستری بر گهای نقره ای :

برای کسانی که زیبایی لطیف رنگهای خاکستری را تحسین می کنند ، زیبایی عارفانه خاکستر نقره به نجات می رسد. آرامش رنگهای خاکستری و رنگ و بوی خزنده نقره با هم جمع شده اند تا این روند بدون دردسر و ساده رنگ را به خانه خود منتقل کنند. توده های Grey به راحتی با نور و مبلمان تطبیق می یابند و با هر سایه دلخواه خود پیش می روند و احساس آرامش را در کنار هاله ای از زندگی هوشمند به وجود می آورند. این تفاوت های ظریف و سازگار باعث می شود نقره ای خاکستری روند رنگی را به دنبال داشته باشد.

آبی زغال اخته ایی : 

سلطنت آبی نیروی دریایی به خانه شما نفوذ می کند ، و  آرامش را به همراه می آورد. سایه پر جنب و جوش و آبی و انرژی جدیدی را برای یک تصویر زیبا از ظرافت به شما می دهد. تزئین منزل خود با دکوراسیونی که این سایه معمولی را مجذوب خود می کند ، لمس فوق العاده ای به ایده های سنتی طراحی داخلی اضافه می کند. جذابیت بصری رنگ برنده خواهد شد و به شما اجازه می دهد بدون دکوراسیون بیش از حد بقیه دکورهای شما بدرخشد. نجیبات درونی خود را با تار و پود این سایه شفاف آبی در فضای داخلی خود بیرون بیاورید.

تصمیم گرفتید که با کدام رنگ هایی که می خواهید خانه خود را با آن تزئین کنید ، تصمیم بگیرید؟ به عقب بنشینید ، استراحت کنید و تصمیم بگیرید که شیوه ظاهری فضای داخلی تان  برای منعکس کردن شخصیت تان  تغییر کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *