مقالات

بهترین نحوه دکوراتاقتان را تغییربدید!

دیوارهای خانه شما معمولاً چیزهای زیادی راجع به شخصیت شما بیان می کند. آنها به عنوان بازتابی از انتخاب ها ، پسندیدن ها و دوست نداشتن شما عمل می کنند. بنابراین ، چرا نباید دیوارهای شما دقیقاً مانند شما باشد که می خواهید آنها باشند؟ از این روندهای منحصر به فرد کاغذ دیواری برای سال 2019 بخوانید تا دیوارهای خود را به الگویی از ظاهری برتر ، طرح های فصیح و سبک های مرسوم تبدیل کنید.

فضای داخلی
امسال برای همه چیز سرگرم کننده و گلدار با گل های پر جنب و جوش و شاخ و برگهای محکم دنیای گرمسیری است که در تصاویر پس زمینه گنجانده شده است. طراحان داخلی ظاهری منحصر به فرد و چشم نواز دارند ، تا خانه ها را درخشان تر کنند ، با گلهای پرزدار ، انگورهای موذی و برگهای جسورانه دیوارها را با پیشنهادهای پر جنب و جوش طبیعت استتار می کنند. برای داشتن دیواری های زیبا منزل و گرفتن بهترین ایده ها با پروان دکور همراه باشید :

راه راه و هوشمند
نوارها برای همیشه مورد علاقه هستند که به نظر می رسد هرگز از نمودار روند از بین نمی روند. سال 2019 نیز به ویژه در دکوراسیون منزل نوارها بزرگ است. از طرح های نواری مدرن برای ایجاد یک فضای داخلی هوشمند استفاده می شود ، که حتما شخصیت شما را منعکس می کند و یک نمای برجسته ایجاد می کند که ظاهر کاملی را ارتقا می بخشد. بهترین بخش استفاده از کاغذ دیواری راه راه این است که به عنوان یک پس زمینه بیش از حد عمل نمی کند ، به شما امکان می دهد بدون شکستن عرق ، تصاویر ، نقاشی ها یا وسایل تزئینات دیواری را آویزان کنید. پروان دکور طرح های جسورانه و نازکی را ارائه می دهد که می توانید با آنها ظاهرزیبایی برای منزل خود ایجاد می کنید.

مرتب نگه داشتن وسایل
این روند کاغذ دیواری خاص سال 2019 با تمرکز روی شکل ها و خطوطی که با هم ادغام شده اند ، تقارن را جشن می گیرند تا الگوهای هندسی شیک را شکل دهند. این الگوهای هندسی جسورانه برای ایجاد توهم و بازی با ریتم خانه شما با جفت کردن آنها با اثاث مایع یا تزئینات مناسب هستند. tessellations لمسی و شکل های جامد در این روند به الگوهای زیبایی تبدیل می شوند تا ظاهر پناهگاه شما برجسته شود و جذابیتی غیر متعارف به آن ببخشد

االگوهای برای لمس روح
نقوش باروک پیچیده ای به شکل ظاهری زینتی پخش می شود که یکنواختی دیوار را سوراخ می کند. این الگوهای ادغام جذابیت های دنیای قدیمی با طرح های مدرن است که نمای جلوی خانه شما را به سمفونی ملسمی تبدیل می کند و به هنر پیچیده ای از سالهای گذشته شباهت دارد و باعث می شود دیوارهای شما با مبلمان مجلل ادغام شود. طراحی ویلیامزبرگ از فروشگاه پروان دکور این روند را کاملاً مشخص می کند و می تواند در تغییر ظاهر خانه شما مسیری طولانی را طی کند.

اشکال عجیب و غریب
اگرچه الگوهای بی عیب و نقص در زیبایی ظاهری محیط شما کمک می کند ، اما طرح های عجیب و غریب و فوق العاده آنهایی هستند که به بهترین وجه شخصیت شما را توصیف می کنند. الگوهای دلپذیر روح ، مانند دودل های روشن و هنر نقاشی ، جای نقاشی های ساده را می گیرند و به نوآوری و چگونگی ظهور محل زندگی شما می افزایند. بسیاری از این الگوهای در طرح های جدید برای اتاق های کودک گنجانیده شده است ، با مجموعه ای از تصاویر پس زمینه Waverly Kids که شامل روبات های رنگارنگ ، طرح حیوانات و هواپیماهای کارتونی است.

ساده وتک الگو
بافت های متوسط ​​، با الگوهای نرم و جزئیات حداقلی وجود دارد که در تبدیل داخلی شما به یک شاهکار بسیار پیش می رود. این سبک های معاصر ادای احترام به ظاهر و بافت های معروف اواسط قرن است که ظاهری جذاب و در عین حال ساده را به دیوارهای شما منتقل می کند.

همه برای تغییر شکل و ظاهر دیوارهای شما آماده هستند؟ بگذارید این راهنمای راهنما در انتخاب تصویر زمینه مناسب برای بالا بردن دکوراسیون منزل و ایجاد ظاهری دلربا همراه شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *