مقالات

بازسازی و دکوراسیون داخلی خانه

تصویر بازسازی و دکوراسیون داخلی مدرن

امروزه با توجه به بالا بودن هزینه‌های ساخت و ساز، اکثر افراد به فکر بازسازی و تغییر دکوراسیون داخلی منزل خود هستند. بازسازی خانه در مشهد و تغییر دکوراسیون داخلی آن، جدا از اینکه باعث ایجاد تنوع می‌شود و حس و حال جدیدی به منزل شما می‌بخشد؛ اما گاهی برای استحکام بخشی انجام می‌شود و همیشه جنبه زیبایی شناختی ندارد. شما می‌توانید انجام کلیه امور بازسازی و دکوراسیون داخلی در مشهد را به مجموعه پروان دکور بسپارید.

بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی از هر جهتی به نفع شماست؛ زیرا با پرداخت هزینه معقولی شما می‌توانید محیط زندگی خود را جذاب‌تر و بهینه‌تر کنید.

بازسازی و تغییر دکوراسیون داخلی خانه باید بر اساس اصول و استانداردها صورت بگیرد تا از ایمنی بالایی برخوردار باشد؛ به همین دلیل توصیه می‌شود برای انجام این امور از شرکت‌های بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی منزل معتبر کمک بگیرید تا خیال‌تان از بابت خروجی کار آسوده باشد. در این مرحله نیز پروان دکور به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های بازسازی و دکوراسیون داخلی خانه می‌تواند شما عزیزان را یاری دهد.

برای انجام کوچک‌ترین تغییرات داخلی منزل باید بهترین شرکت بازسازی دکوراسیون داخلی را انتخاب کنید؛ همچنین شما به عنوان کارفرما باید از برخی موضوعات همچون شناخت بهترین گروه بازسازی منزل و هزینه بازسازی منزل مطلع باشید تا کار با کیفیت بهتری صورت بگیرد؛ همچنین چند نمونه دکوراسیون داخلی منزل را مد نظر داشته باشید تا پس از مشورت با تیم فنی بهترین نمونه اجرایی شود.

مجموعه پروان دکور به عنوان یکی از شرکت‌هایی که در حوزه بازسازی و دکوراسیون داخلی در مشهد فعالیت دارد، تمامی مواردی را که در بالا اشاره شد را به طور کامل برای شما فراهم می‌کند تا با خاطری آسوده آنچه را که در نظر دارید انتخاب کنید.

شرکت بازسازی و دکوراسیون داخلی

تصویر نمونه بازسازی و دکوراسیون داخلی کافی شاپ

همانطور که گفته شد برای انجام هر گونه بازسازی و تغییر دکوراسیون داخلی باید از بهترین شرکت بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی منزل کمک بگیرید.

برای انتخاب بهترین شرکت‌های تغییر دکوراسیون منزل به این موارد توجه داشته باشید.

 • رزومه کاری شرکت را مطالعه کنید.
 • نمونه کارهای شرکت را بررسی کنید تا با سطح کیفیت خدمات آشنا شوید.
 • مدت زمان اجرای پروژه‌های پیشین را بررسی کنید.
 • تخصص تیم فنی را در نظر بگیرید.

نکته: بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی باید بر اساس اصول بازسازی ساختمان صورت بگیرید؛ زیرا هر گونه خطایی در این حوزه می‌تواند خسارات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد؛ در نتیجه شرکتی که بازسازی خانه شما را بر عهده می‌گیرد باید با اصول مهندسی بازسازی و دکوراسیون داخلی خانه آشنا باشد.

نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که بازسازی منزل و دکوراسیون داخلی در مناطق مختلف خانه انجام می‌شود؛ در نتیجه شما باید طراحی‌های متنوعی را بررسی کنید تا آنچه را که بیشتر برایتان کارایی دارد را انتخاب کنید؛ به عنوان مثال بازسازی دکوراسیون داخلی آشپزخانه با بازسازی دکوراسیون داخلی پذیرایی متفاوت است. این تفاوت می‌تواند در رنگ، نوع متریال و طراحی سازه نمایان شود.

 

تفاوت بازسازی و دکوراسیون داخلی

عکس بازسازی و طراحی دکوراسیون خانه دوبلکس

بازسازی و دکوراسیون داخلی خانه تفاوت‌های متعددی دارند؛ اما مهم‌ترین و اساسی‌ترین تفاوت این دو مفهوم این است که در بازسازی همان چیزی که وجود دارد را تعمیر یا تعویض می‌کنیم، در حالیکه در دکوراسیون داخلی شما برای بهتر شدن و جذاب‌تر شدن محیط المان‌های بیشتری را به محیط اضافه می‌کنید؛ به عنوان مثال شما برای بازسازی آشپزخانه، می‌توانید دیوارها را رنگ کنید؛ اما برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه می‌توانید از کاغذ دیواری استفاده کنید.

به طور کلی در تغییر دکوراسیون اجزای دکوراسیون داخلی را افزایش می‌دهیم، در حالیکه در بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی هر آنچه وجود دارد را اصلاح یا تعمیر می‌کنیم.

خدمات بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی

عکس نمونه بازسازی و طراحی داخلی منزل

خدمات بازسازی و دکوراسیون داخلی منزل بسیار گسترده و متنوع است. انجام کلیه خدمات دکوراسیون داخلی با طراحی شروع می‌شود و شما برای انجام هر کاری نیاز به یک طرح یا نقشه دارید.

برای انجام خدمات بازسازی و دکوراسیون داخلی در مشهد ابتدا باید با سبک‌های مختلف طراحی دکوراسیون آشنا شوید.

 • دکوراسیون کلاسیک
 • دکوراسیون مدرن
 • دکوراسیون نئوکلاسیک
 • دکوراسیون مدرن

شرح خدمات بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی مجموعه پروان دکور بدین صورت است:

 • بازدید رایگان از محل اجرای پروژه 
 • ارائه مشاوره رایگان برای راهنمایی بیشتر شما عزیزان
 • طراحی اولیه دکوراسیون داخلی
 • برآورد هزینه انواع خدمات بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی
 • شروع فعالیت و انجام پروسه بازسازی و دکوراسیون داخلی خانه
 • گزارش دهی منظم به کارفرما تا از روند پروژه مطلع باشد.

 

بازسازی دکوراسیون داخلی

هزینه بازسازی و تغییر دکوراسیون منزل

تصویر بازسازی و طراحی دکوراسیون مدرن منزل

هزینه بازسازی دکوراسیون داخلی منزل شما به عوامل مختلفی بستگی دارد برای شروع باید شرح انواع خدمات دکوراسیون داخلی که مدنظر دارید را در اختیار تیم فنی بگذارید تا متناسب با آن‌ها هزینه را به شما اعلام کنند.

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در هزینه بازسازی و دکوراسیون داخلی خانه تاثیر دارد متراژ منزل است. هر چقدر متراژ خانه بیشتر باشد هزینه آن نیز بالاتر است.

فاکتور بعدی که در هزینه بازسازی و دکوراسیون داخلی خانه ساختمان تاثیرگذار است این است که شما قصد دارید چه نقطه‌ای از منزل خود را تغییر دهید؛ به عنوان مثال بازسازی آشپزخانه نسبت به بازسازی اتاق خواب هزینه بیشتری دارد؛ زیرا وسایل و امکاناتی که در آشپزخانه به کار می‌رود تخصصی‌تر و گران قیمت‌تر هستند.

از دیگر عواملی که بر هزینه بازسازی داخلی آپارتمان تاثیر دارد نوع متریال و برند آن‌ها است. قطعا استفاده از تجهیزات لوکس و مدرن و برندهای معروف هزینه بیشتری برای شما به همراه دارد.

دکوراسیون خانه‌های لوکس و همچنین دکوراسیون داخلی منزل مدرن قطعا هزینه بیشتری برای شما به همراه دارد؛ پس با توجه به بودجه‌ای که در نظر دارید بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود را آغاز کنید.

نکته: بازسازی داخلی خانه‌های قدیمی نسبت با خانه‌هایی که صرفا سال ساخت بیشتری دارند قطعا بیشتر است؛ زیرا علاوه بر ظاهر داخلی خانه باید زیرساخت‌ها نیز مرمت شوند.

در انتها باید گفت پروان دکور بازسازی دکوراسیون داخلی منزل شما را با بهترین قیمت و کیفیت انجام می‌دهد.

چند نمونه بازسازی و دکوراسیون داخلی منزل

معمولا افراد وقتی تصمیم می‌گیرند دکوراسیون داخلی منزل خود را تغییر دهند بهترین‌های دکوراسیون داخلی را بررسی می‌کنند، اسامی شرکت‌های دکوراسیون داخلی را جستجو می‌کنند، به مراکز فروش دکوراسیون داخلی منزل مراجعه می‌کنند و با برندهای معروف دکوراسیون داخلی آشنا می‌شوند.

در ادامه می‌توانید چندین عکس از دکوراسیون داخلی منزل مدرن را ببینید.

 

عکس بازسازی و طراحی دکوراسیون نئوکلاسیک منزل

نئو کلاسیک

عکس نمونه بازسازی و طراحی دکوراسیون کلاسیک

کلاسیک

 

عکس نمونه بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی مدرن خانهمدرن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *