مقالات

استفاده از گیاهان آپارتمانی دردکوراسیون

استفاده از گیاهان آپارتمانی  میتواند به محیط آرامش شادابی و طراوت ببخشد . بنابراین استفاده هرچه بیشتر از گیاهان قبل ازهر چیزی به سلامت افراد کمک میکند . همچنین استفاده از گیاهان در منزل باعث پاکیزه شدن هوا و همچنین تهویه هوا خواهد شد .

بهتر است از گلهایی که برگ های تزئینی گرد داندر در خانه استفاده کنید .
چرا که علوم مختلف مشخص کرده اند که اشیا و  هر چیز نوک تیزی با عث پخش انرژی منفی میشود در نتیجه بهتر است از اشیا و گیاهانی در دکوراسیون داخلی منزل استفاده که یا گرد باشند یا دارای زاویه های نرم باشند .

-تأثیر رنگ گیاهان آپارتمانی در دکوراسیون منزل بی شک قابل توجه است .
با علم روانشناسی میتوان تأثیر رنگ ها را توجیه کرد .
گل و گیاهانی که رنگ هایی چون صورتی ،نارنجی و قرمز و از این قبل رنگ ها دارند نه تنها باعث شادابی افرادی می شود که در طول روز به آنها نگاه می کنند بلکه اگر چند دقیقه به این گل های رنگی رنگی نگاه کنند باعث می شود از چاقی مفرط دوری کنند .

-گیاهانی به فرزندی قبول کنید که طیف رنگی آنها بین خاکستری ، ابی  حتی مشکی نوسان داند چراکه این گیاهان در مقایسه با گیاهان دیگر انرژی مثبت را منتقل میکنند .
همچنین در انتخاب این گیاهان دقت داشته باشید که شاخ و برگ های بیشتری نسبت به دیگر گیاهان دارند و بیشتر از سایرین به تصفیه کردن هوا کمک میکنند . بنابراین بهتر است آنها در قسمت شرقی خانه نگه دارید تا نور خورشید قبل از دیگر گیاهان این گیاهان انرژی مثبت را بیدار کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *