همه می دانیم که انتخاب و استفاده از کاغذ دیواری کاری دلهره آور و همراه با تردیدهای بسیار است. وقتی نوبت به انتخاب طرح کاغذ دیواری اتاق خواب می رسد این ترس و دلهره نیز بیشتر می شود چرا که با فضایی محدود طرف هستیم که یک طرح اشتباه می تواند تمام نقشه های ما را خراب کند.

استفاده از کاغذ دیواری تاثیر زیادی در زیبایی دکوراسیون خانه دارد.اما باید در انتخاب طرح و جنس کاغذ دیواری دقت کنید تا کاغذ دیواری که برای کار شما و محیط خانه ی شما مناسب است را انتخاب کنید همچنین کاغذ دیواری ها در طرح ها و رنگ های مختلفی ساخته شده اند پس انتخاب کاغذ دیواری از میان آنها تقریبا کار سختی است.برای انتخاب کاغذ دیواری ابتدا باید به طرح و رنگ ان توجه کنید تا با سایر وسایل های موجود در اتاق هماهنگ باشد. انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق خواب چون جای کوچکی است و اگر یکی از وسایل هارا اشتباه انتخاب کنید باعث کاهش زیبایی خانه میشود.پس برای خرید کاغذ دیواری برای اتاق خواب به رنگ و طرح سایر وسایل مانند تخت خواب و… توجه کنید تا بتوانید کاغذ دیواری مناسبی برای اتاق خواب خود انتخاب کنید.

اما خوشبختانه امروزه با پیشرفتی که در زمینه ساخت و تولید کاغذ دیواری ها صورت گرفته، دغدغه های ما نیز کاهش پیدا کرده است، چرا که با مدل های خود چسب و حتی جدا شدنی طرف هستیم.

کار عاقلانه این است که ابتدا طرحی را به میزان جزئی بروی یکی از دیوارها انتخاب کرده و پس از اینکه از آن مطمئن شدید سایر قسمت ها را کاغذ بچسبانید. اگر هم در میانه کار متوجه نامناسب بودن طرح شدید، به راحتی می توانید آنها را از دیوار جدا کرده و از نمونه های دیگری استفاده کنید. اما در این مطلب مدل هایی را خواهید دید که شاید برای طرح کاغذ دیواری اتاق خواب ، زیادی شاد و رنگارنگ هستند. طرح هایی که بیشتر مناسب افرادی انرژیک، با جرأت و خوش ذوق است.