مقالات

ست کاغذ دیواری و چیدمانی که زهرا با پروان دکور انتخاب کرد !

در یکی از روزهای پایانی تابستونی خانوم زهرا  بهمراه همسرشون  به تازگی کاغذ دیواری جدیدی برای منزلشان انتخاب کردند و در مورد ست این کاغذ دیواری با مدل و رنگ مبلمانشون  از ما راهنمایی و مشاوره می خواستند. مسلما ترکیب رنگ ها  در فضای منزل بحثی گسترده و البته متنوع در دکوراسیون داخلی است اما می توان با کمی جستجو و بررسی به یک ترکیب دلخواه برسیم . تیم مشاوره ما سعی کرد  رنگ هایی ارائه و پیشنهاد بدهد که در سبک مدرن و کلاسیک قابل استفاده باشند. در ادامه همراه من باشید تا پیشنهادهای پروان دکور  برای ست کاغذ دیواری و مبلمان در خانه خانم زهرا  را بررسی نماییم.

درخواست مشاوره، طراحی یا اجرای دکوراسیون داخلی از اهالی فن پروان دکور 

 

در تصاویر فوق کاغذ دیواری نصب شده منزل زهرا خانوم میتونید ببینید . اولین نکته ای که باید در ابتدای کار یادآوری کنم این است که این کاغذ دیواری  از نوع پارچی قابل شستشو هست به نوعی طرح و سبک کلاسیک را دارا هست  اما این به این معنا نیست که دکوراسیون کلی خانه حتما باید کلاسیک در نظر گرفته شود. بنابراین در مورد نوع و مدل مبلمان هم می توان از مبل های کلاسیک و هم از مبل های راحتی مدرن تر استفاده کرد. البته مبلمان سنتی هم گزینه خوبی برای این کاغذ دیواری هستند. در تصاویر زیر علاوه بر ترکیب رنگ ها می توانید به مدل مبل ها نیز توجه کرده و یکی را انتخاب نمایید. در این جا سلیقه شما حرف اول را می زند.

در مرحله بعد ایشان اصرار داشتن با ابن سبک کاغذ دیواری مبلمان سنتی  و چوبی باشد و با رنگ کاغذ دیوارشون ست شود .

 

ترکیب  مبلمان کرمی و قهوه ای با رنگ کاغذ دیواری

اولین ترکیب رنگی که می توانیم برای مدل کاغذ دیواری خانه زهرا  در نظر بگیریم، تنالیته های رنگی گرم مثل کرم، شیری، قهوه ای و نسکافه ای هستند. همه این رنگ ها با رنگ کاغذ دیواری هماهنگی دارند و انتخاب آن بستگی به این دارد که چقدر بخواهیم سبک دکوراسیون را به سمت سبک های لوکس ببریم. چون همه این رنگ ها در یک خانواده قرار می گیرند، برای جلوگیری از یکنواختی فضا می توانید از کوسن ها و پرده ها استفاده کرده و توسط آن ها کمی رنگ های متفاوت تر وارد فضا نمایید.

 

 

با سایر مشاوره های دکوراسیونی پروان دکور  به سایر مخاطبان در روزهای آینده  براتون قرار میدهیم پس  با ما همراه باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =