بازسازی ساختمان

 • تخریب و بازسازی بناهای قدیمی
 • طراحی و اجرای تخصصی بهترین لمینت و پارکت های روز دنیا
 • چیدمان دکوراسیون بصورت کاربردی و دکوراتیو
 • عاملیت فروش کاغذ دیواری های (هلندی – آمریکایی – آلمانی)
 • یک جلسه مشاوره و بازدید رایگان در محل

نمونه پروژهای اجرا شده در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی توسط این شرکت، گویای این واقعیت است.

گام اول

بازدید و مشاوره فنی اولیه در محل پروژه :

مشاوران و تیم فنی با مراجعه حضوری و بازدید از پروژه شما ، به جمع آوری اطلاعات اولیه و بررسی نیازهای کارفرما می پردازند.

در این بازدید سعی می شود که در صورت امکان سه مسئله اساسی برای کارفرما روشن شود.

 1. چه طرحی با چه ویژگی هایی مناسب زیر ساخت محوطه و محیط کارفرماست
 2. میزان هزینه کرد براساس کیفیت ساخت مورد نظر و نیاز کارفرما در پروسه محوطه سازی
 3. تصمیم گیری کارفرما با جمع بندی و دریافت این دو نکته برای سایر مراحل ساده تر خواهد شد.

گام دوم

طراحی محوطه

در صورتی که جمع بندی کارفرما ورود به مرحله واحد طراحی باشد، تیم نقشه برداری اقدام به برداشت اولیه و جمع آوری اطلاعات محوطه کرده و نقشه شرایط موجود پس از تولید با واحد طراحی منتقل می شود.

مراحل کار واحد طراحی محوطه به شکل زیر می باشد:

 1. طراحی و اتد اولیه
 2. تواید تصاویر و رندر از آنچه در نهایت ساخته خواهد شد
 3. نقشه اجرایی

گام سوم

اجرای محوطه سازی

پس از تایید نقشه ها ، کارفرما آماده ورود به مرحله اجراست.نقشه های تولیدی به راحتی به کارفرما امکان نظارت بر روند اجرای محوطه سازی را فراهم می آورد.

در مسیر اجرا هر کجا که کارفرما نیاز به بازبینی و به سازی نقشه ها داشته باشیم ، با مشاوره تیم طراحی ما نهایی و مجددا جهت اجرا به تیم پیمانکاری ما منتقل می شود.

این سه مرحله در تمام پروژه های کوچک و بزرگ مقیاس ما رعایت می شود. مسیری که نتیجه آن حجم پروژه های اجرا شده و در حال اجرای ماست. پروژه هایی که مشتاقانه از کارفرمایان خود جهت بازدید از آنها دعوت به عمل می آوریم، ببینید، اطمینان کنید و آسوده خاطر بسازید.

 • احداث باغ های کلاسیک و روستیک، باغ های مدرن، باغ های ژاپنی و باغ گیاهان داروئی
 • طراحی و ساخت سازه های چوبی ، آلاچیق های چهار فصل ، پل و پرگولاهای بزرگ مقیاس
 • طراحی و ساخت سازه های آبی- سنگی ، انواع آبنمای دیواری ، پرده ای و صخره ای ،برکه ،نهر و آبشار
 • طراحی و اجرای سیستم های روشنایی
 • مشاوره و تامین گیاهان محوطه ای ( بیرونی ) در پروژه های بزرگ مقیاس
 • نگهداری و بازسازی محوطه های ویلایی و فضای سبز

با توجه به اینکه توصیه ما در پروان دکور به مشتریان بازدید از پروژه های قبلی است ، در زیر تعدادی از پروژه های محوطه سازی را معرفی کرده ایم.

محوطه سازی رستوران

رستوران دارای فضای محدود و پراهمیت است. در این فضا باید تا حد امکان از فضای برای پذیرایی از مهمان ها استفاده شود و در عین حال مهمان ها حس لذت و نشاط از فضا را داشته باشند.

رستوران گلیکی هتل تاج محل یکی از نمونه کارهای ، گروه معماری و محوطه سازی پروان دکور  می باشد که با استفاده بهینه از تمام فضا ، محیطی دلنشین و خاص را محوطه سازی کرده ایم.

در این فضا با استفاده از انواع آبنما ، گیاهان ، دیواره ها و سایر المان ها فضایی خاص و در عین حال پیوسته در هر گوشه ایجاد کرده ایم.

احداث و اجرای فضای سبز یا محوطه سازی فضای سبز یکی دیگر از تخصص های ما می باشد که خوشحالیم تا اینجای کار سربلند از آن بلند آمده ایم.

برای تیم پروان دکور متراژ و موقعیت جغرافیایی تفاوتی ندارد و با توجه به نیازها بهترین ها را ارائه می کند.

تالار پذیرایی عمارت زرین یکی از نمونه پروژه های ما در زمینه محوطه فضای سبز با متراژ شش هزار متر مربع و با تنوع گیاهی فراوان و چند مدل آبنما و سفره عقد روی آب می باشد.

طراحی و اجرای محوطه ساختمان های مسکونی یکی از علاقمندیهای تیم ماست ، چرا که با توجه به کلانشهرها و دغدغه فراوان هموطنان ، وقتی تیم پروان دکور  لبخند حاصل از محوطه سازی خود را مشاهده می کند ، انرژی فراوانی بین تیم جریان میابد.

پروژه سازمان برنامه یکی از پروژه های ما استفاده از نورپردازی محیط ، آبنما ، فضای سبز و سایر المان هاست ، که با افتخار توسط تیم پروان دکور  اجرا شده است.

محوطه سازی ویلا

محوطه سازی ویلا یکی دیگر از تخصص ها و زمینه کاری ما به حساب می آید که با توجه به اینکه زمان کمی را در ویلای شخصی میگذرانید ، محوطه سازی در ویلاهای شخصی اهمیت فراوانی دارد. یکی از نمونه کارهای تیم ما محوطه سازی و بازسازی ویلای تریپلکس در لواسان است که پس از فعالیت تیم  پروان دکور با نورپردازی نوین ، روح تازه ای به این فضا بخشیدیم.

محوطه سازی باغ و باغچه

محوطه سازی باغ به مانند اجرا و احداث انواع فضای سبز یکی از افتخارات ما به شمار می آید که متراژ ، موقعیت و اقلیم برای تیم ما تفاوتی ندارد.

با توجه به اینکه یکی از فعالیت های گروه پروان دکور ، ارائه انواع گیاهان آپارتمانی و مورد نیاز برای فضای باز است ، دانش نگهداری انواع گیاهان و درختان را داریم و این مزیت دیگر تیم ما در زمینه محوطه سازی باغ و باغچه به شمار می آید.

با توجه به تجربه گروه معماری و محوطه سازی پروان دکور  در تمام پروژه ها کار محوطه سازی با کمترین و مناسبترین هزینه و با توجه به خواست و بودجه شما با استفاده از المان های طبیعی ، انواع آبنما ، نورپردازی و سایر المانها همه توسط گروه پروان دکور  اجرا می شود.

کافیست با ما تماس بگیرید و دنیای اطراف خود را لذت بخش تر کنید.

((ما سودمان را با مشتریانمان قسمت می کنیم ))

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + چهارده =