مقالات

اطلاعات قبل ازخریدکفپوشهای چوبی

پارکت_کفپوش
کفپوش های چوبی  با سرد شدن هوا تمایل به خرید انواع کفپوش ها چوبی و لمینت در بین عام مردم افزایش میابد بدین منظور ما جهت سهولت  خرید در انتخاب مشتری یک سری نکات را در این مقاله خدمت شما مشتریان عزیز گردآوری کردیم تا  در انتخابتون رضایت کامل را داشته باشید
در کل کفپوش های چوبی بر دو نوع 1- پارکت 2- پارکت لمینت تقسیم میشوند که در زیر در مورد هریک مختصر توضیح داده میشود. 
 
 1- پارکت چیست :
پارکت ها تیکه های چوب طبیعی در قطعات مشخص بریده شده از تنه درختان هستند که معمولا ضخامت 1.5 سانت  تا 3 سانت دارند و با چسب  آهن  به کف خانه که بهتر است موزاییک یا سرامیک  باشد چسبانده میشوند هر چند سال یک بار  یتوان با دستگاه مخصوص انها را ساب داده ومثل روز اول تمیز و براق شوند. مزایای پارکت ها طول عمر بسیار زیاد انها و طبیعی بودنشان هست. اما معایبشان قابل اشتعال بودن، مقاومت اندک در مقابل اب، تعویض دشوار و از همه مهتر قیمت بسیار بالای آنهاست. پارکت های به دلیل طبیعی بودنشان بسیار زیبا و بافت برجسته و اورگانیک دارند.
 
2- پارکت لمینت چیست :
همانند ورق های ام دی اف از فشرده شدن خرده چوب ها با روکش های ملامینه ایجاد میشوند با این تفاوت که نسبت به ورق های ام دی اف از فشردگی و مقاومت بسیار بالاتری برخوردار هستند تقریبا اکثر کفپوش های چوبی که در خانه های مختلف دیده میشود نوعی از پارکت لمینت هستند این نوع کف پوش ها به صورت کلیک شدن اجرا میشوند و نیاز به چسب ندارد تعویضشان راحت است و اگر جنس مرغوبی را انتخاب کنید به دلیل روکش پارافین کلیک هایشان مقاومت خوبی در برابر اب دارند از معایبشان میتوان به عمر کمتر نسبت به پارکت ها اشاره نمود. 
 
در تصاویر بالا عکس سمت چپ نمونه در حال اجرا ی کفپوش از جنس پارکت بوده و برای اجرا نیاز به چسبکاری دارد اما تصویر سمت راست پارکت لمینت بوده که تنها با کلیک شدن و بدون نیاز به چسب اجرا میشود.
 
 
 
فروش پارکت لمینتهای فوق فشرده با استاندارد سایشی AC5 همراه با طرح های متنوع در مجموعه پروان دکور با قیمت های بسیار مقرون به صرفه پیشنهاد میکنیم . 
 
دوستانی که قصد خرید یا تعویض پارکت  منزل خود را دارند میتوانند به ای دی ادمین 24adminpn  درتلگرام پیام داده و در وقت اداری راهنمایی لازم در رابطه با جنس پارکت و مناسبترین طرح، براساس محیط اطراف را کسب کنند. 
 
مقاومت و طول عمر پارکت لمینت ها بر اساس میزان فشردگی آنهاست؛ این میزان براساس استاندارد سایشی AC تعریف شده است؛ براین اساس:
 
 
استاندارد سایشی AC3:
به معنای ان است که پارکت مقاومت سایشی بالایی ندارد و باید در مناطق کم تردد استفاده شود.
 
استاندارد سایشی AC4:
پارکت با مقاومت سایشی خوب برای مکان هایی با تردد متوسط
 
استاندارد سایشی AC5:
پارکت با فشرگی و مقاومت سایشی بسیار زیاد مناسب حتی در مکان های دارای تردد زیاد. دارای طول عمر بالا.
 
 
پارکت لمینت های ارائه شده در این مجموعه علاوه بر طرحهای متنوع دارای استاندارد سایشی AC5 میباشند.
 
 
تصاویر مسکونی که در کنار طرح پارکت لمینت ها در بالا آمده است؛ تصاویر اینترنتی بوده که تنها به منظور تجسم بهتر طرح مورد نظر پارکت لمینت پس از نصب آمده است. 

ما شما را در انتخاب مناسب ترین کفپوش چوبی برای منزلتان تا خرید و نصب راهنمایی خواهیم کرد. 

شرکت پخش و فروش پروان دکور 
9155106859
5136111211

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + بیست =