دکوراسیون ماه تولد چیه ؟

 

دکوراسیون ماه تولد چیه ؟ چه نوع دکوراسیونی با چه ویژگی‌هایی شما را مجذوب خود می‌کند؟ چه نوع چیدمانی حس خوبی به شما می‌بخشد؟ چه تغییری در آن ایجاد کنید که درست باشد؟ هر یک از ما در زمینه دکوراسیون، شیوه‌ای خاص و شخصی داریم که حضور در آن حس خوبی به ما می‌دهد. چیدمان یک فضا، به‌خصوص خانه‌مان با توجه به ماه تولد می‌تواند مبحث جالب و مفیدی باشد که توجه به آن خالی از لطف نیست.
فروردین یا برج حمل
اروح ماجراجویی و انرژی ذاتی خود را با استفاده از مجموعه رنگ‌های گرم، پرمایه و روشن به نمایش بگذارید و از آنها انرژی هماهنگ با خود را دریافت کنید.

Image result for zodiac decoration home
اردیبهشت یا برج ثور
در فضای شما مهم‌ترین عناصر، مبل راحتی و تختخواب‌تان است؛ هر چه بزرگ‌تر و راحت‌تر، بهتر! از مواد طبیعی در ساخت وسایل و استفاده از رنگ‌هایی متنوع قهوه‌ای‌ خاکی که حس بودن در طبیعت را به شما منتقل می‌کند، لذت می‌برید.

Image result for zodiac decoration home
خرداد یا برج جوزا
نماد 2 پیکر برای این ماه، نشان از اشتیاق به تنوع است. به همین سبب یک خردادی دارای روابط اجتماعی متنوع و اجتماعی بودن ویژگی بارز اوست. در این صورت برای او فضایی با مبلمان‌هایی با کاربری چندگانه انتخاب کند .

 

تیر یا برج سرطان
یک تیرماهی با دکوراسیون (از رنگ‌های نقره‌ای، آبی روشن و سفیدهایی که کمی درخشش داشته باشند، شناخته می‌شوند. دکوراسیون ماه تولد تیر یعنی خانواده و رعایت رسوم و سنت‌ها و در کل حسی از نوستالژی. خانه و اثاثیه آن برای شما حکم جایی دنج و کاربردی، سرشار از خاطرات و وسایل مفید را دارد و در کل فضایی گشوده، باز و پرنور است؛ جایی که می‌توان در آن نفس کشید.

مرداد یا برج اسد
مردادماهی‌ با پول‌هایش بهترین‌ها و در حد ممکن لوکس‌ترین‌ها را می‌خرد. در نتیجه فضای او مانند مکانی با تأثیرات عجیب و جذاب است. لبریز از نور طبیعی و رنگ‌های قوی و گرم با تأکید بصری بر رنگ‌های طلایی، قرمزهای پررنگ، آبی فیروزه‌ای درخشان و قهوه‌ای نه‌چندان تیره. (ماسه‌ای-قهوه‌ای که کمی خاکستری و قرمز دارد) مبلمان او با توجه به روحیه‌اش باید گرم ‌و نرم و راحت باشد با ترکیبی از رنگ‌های گرم مانند نارنجی، قرمز یا طلایی در جزییات که می‌تواند پارچه مبل باشد.
شهریور یا برج سنبله
دیسیپلین و دقت شما معروف است! این ویژگی در خانه شما هم نمایان است؛ خانه‌ای تمیز، مرتب و منظم با قفسه‌هایی که با وسواس به جزییات چیدمان آنها پرداخته شده است.

 

مهر یا برج میزان

زیبایی برای‌تان بسیار مهم است و توجه شما به سبک‌های دکوراسیون و ایجاد فضای زیبا و شیک بیشتر است. در نتیجه حواس‌تان باشد که زیبایی به کاربردی بودن اثاثیه و مبلمان‌تان برتری پیدا نکند. خانه‌تان ممکن است به‌صورت یک گالری هنری دیده شود و داشتن این همه اشیای زیبا همواره شما را خوشحال نگه داشته و انرژی‌بخش باشد، ولی راحتی مبلمان‌تان را فاکتور مهمی در کنار زیبایی آن در نظر بگیرید.

ابان یا برج عقرب

خانه‌ شما، حکم پناهگاه دلخواه‌تان را دارد و بهتر است از رنگ‌های آرام ولی تیره‌تر در آن استفاده کنید. مبلمان را ساده و با طراحی خطوط نرم و با ارتفاع کمتر و نزدیک‌تر به زمین انتخاب کنید. به حال و هوای مدرن کمی نیاز دارید که برای این منظور جزییاتی نقره‌ای‌رنگ در زمینه رنگ‌های تیره انتخاب خوبی خواهد بود.

اذر یا برج قوس

شما می‌دانید چگونه اشیا را در کنار هم بچینید، ولی به جزییات رنگی دقت کنید. با علاقه‌ای که به جزییات و اشیای مختلف دارید ممکن است به آشفتگی در فضای‌تان دچار شوید؛ پس به شیوه‌های ساماندهی کاربردی متصل شوید. یک آذرماهی همواره شیفته رایحه و بوهای جاری در طبیعت است و آن را در گل‌ها و گیاهان می‌جوید.

دی یا برج جدی

در طالع بینی دکوراسیون دی ماهی ها تا حدی علاقه مندی به سبک کلاسیک و سنتی و وسایلی که خوب کار کنند و کیفیت بالایی داشته باشند، به چشم می خورد؛ به‌ویژه اگر این وسایل از گذشتگان رسیده باشد که دیگر چه بهتر! آنها از اشیای مدرن خیلی خوش‌شان نمی‌آید و برعکس از اشیای زیبای قدیمی که سالم مانده باشد، به وجد می‌آیند.

بهمن یا برج دلو

خانه یک بهمن‌ماهی میدانی است برای به نمایش درآمدن عناصر مدرن و آینده‌نگر با ویژگی‌های قوی بصری، نقوش و تصاویر گرافیکی و استفاده از مواد جدید مانند مبلمان و اشیای ساخته‌شده از فلز و شیشه؛ دکوراسیونی بی‌عیب و نقص که با آخرین و به‌روزترین آثار هنری تزیین‌شده است؛ به جز کف اتاق‌ها که بیشتر دوست دارند از جنس چوب سخت و محکم و خالص فرش شده باشد. نشیمن یا مهمانخانه‌ای راحت برای جمع‌های دوستانه و خانوادگی بخش شایان توجه در فضای آنهاست.

اسفند یا برج حوت

بهترین کسانی که می‌دانند یک دکوراسیون خلوت به چه کار می‌آید؟ متولدان اسفند هستند! فضایی برای تعمق و تفکر یا شنیدن موسیقی. چیزی در فضای آنها جاری است که به چشم نمی‌آید، ولی حس می‌شود؛ فضایی گشوده و آرامش‌بخش؛ فضایی مانند دریا یا اقیانوس پهناوری که در ظاهر هیچ عنصر تزیینی ندارد، ولی عین زندگی است.

ست کاغذ دیواری و چیدمانی که زهرا با پروان دکور انتخاب کرد !

در یکی از روزهای پایانی تابستونی خانوم زهرا  بهمراه همسرشون  به تازگی کاغذ دیواری جدیدی برای منزلشان انتخاب کردند و در مورد ست این کاغذ دیواری با مدل و رنگ مبلمانشون  از ما راهنمایی و مشاوره می خواستند. مسلما ترکیب رنگ ها  در فضای منزل بحثی گسترده و البته متنوع در دکوراسیون داخلی است اما می توان با کمی جستجو و بررسی به یک ترکیب دلخواه برسیم . تیم مشاوره ما سعی کرد  رنگ هایی ارائه و پیشنهاد بدهد که در سبک مدرن و کلاسیک قابل استفاده باشند. در ادامه همراه من باشید تا پیشنهادهای پروان دکور  برای ست کاغذ دیواری و مبلمان در خانه خانم زهرا  را بررسی نماییم.

درخواست مشاوره، طراحی یا اجرای دکوراسیون داخلی از اهالی فن پروان دکور 

 

در تصاویر فوق کاغذ دیواری نصب شده منزل زهرا خانوم میتونید ببینید . اولین نکته ای که باید در ابتدای کار یادآوری کنم این است که این کاغذ دیواری  از نوع پارچی قابل شستشو هست به نوعی طرح و سبک کلاسیک را دارا هست  اما این به این معنا نیست که دکوراسیون کلی خانه حتما باید کلاسیک در نظر گرفته شود. بنابراین در مورد نوع و مدل مبلمان هم می توان از مبل های کلاسیک و هم از مبل های راحتی مدرن تر استفاده کرد. البته مبلمان سنتی هم گزینه خوبی برای این کاغذ دیواری هستند. در تصاویر زیر علاوه بر ترکیب رنگ ها می توانید به مدل مبل ها نیز توجه کرده و یکی را انتخاب نمایید. در این جا سلیقه شما حرف اول را می زند.

در مرحله بعد ایشان اصرار داشتن با ابن سبک کاغذ دیواری مبلمان سنتی  و چوبی باشد و با رنگ کاغذ دیوارشون ست شود .

 

ترکیب  مبلمان کرمی و قهوه ای با رنگ کاغذ دیواری

اولین ترکیب رنگی که می توانیم برای مدل کاغذ دیواری خانه زهرا  در نظر بگیریم، تنالیته های رنگی گرم مثل کرم، شیری، قهوه ای و نسکافه ای هستند. همه این رنگ ها با رنگ کاغذ دیواری هماهنگی دارند و انتخاب آن بستگی به این دارد که چقدر بخواهیم سبک دکوراسیون را به سمت سبک های لوکس ببریم. چون همه این رنگ ها در یک خانواده قرار می گیرند، برای جلوگیری از یکنواختی فضا می توانید از کوسن ها و پرده ها استفاده کرده و توسط آن ها کمی رنگ های متفاوت تر وارد فضا نمایید.

 

 

با سایر مشاوره های دکوراسیونی پروان دکور  به سایر مخاطبان در روزهای آینده  براتون قرار میدهیم پس  با ما همراه باشید .

کاشی و تایل بین کابینتی

متریال بین کابینتی آشپزخانه

بسیار پیش آمده که بپرسیم: بهتر است بین کابینت های آشپزخانه از چه متریالی با چه طرحی استفاده کنیم که زیبا باشد؟ خب این یک سوال کلی هست معمولا دیزاین آشپزخانه برخلاف تصور عامه مردم، امری زمان بر و دشوار هست که شامل همه قسمت های اشپرخانه مثل طراحی کابینت، جداره ها، سقف، بین کابینت ها، حتی انتخاب نوع سینک شیرظرفشویی و…. میشود. نمیتوان یک کابینت را طراحی و یا انتخاب کرد بدون انکه به اتفاق بین کابیت ها فکر نکرد. اما به طور کل بهتر است برای بین کابینت ها از طرح و یا متریالی استفاده کنیم که از اصول زیر پیروی کنند.

1- اگر طراحی کابینت دارای بافت چوبی و یا فرم خاصی است بهتر است بین کابینت ها از طرح های ساده با رنگ روشن استفاده شود تا کابینت خود را به خوبی نشان دهد. اما اگر کابینت به صورت ساده طراحی شده باشد

میتوان بین کابینت ها را اندکی رنگ و لعاب بخشید تا سادگی کابینت به چشم مخاطب کمتر جلوه گری کند.

2- اگر سینک ظرفشویی در قسمتی غیر از سمت دیوارها (درآشپرخانه های جزیزه روی قسمت open) قرار دارد و یا اگر اشپرخانه بیشتر جنیه تزیین و دکور دارد میتوان بین کابینت ها را حتی کاغذ دیواری ساده و یا رنگ هم کرد. که در کارهای معاصر بسیار دیده میشود. در این صورت باید رنگ مورد نظر با کابینت های هامونی یا تضاد رنگی داشته باشد.

3- کاشی یا متریالهای سفید با اندازه های متوسط برای کسانی که دنبال مینیمالیسم هستند پیشنهاد مناسبی است.

4- کاشی هایی با طرحهای هندسی با اندازه متوسط به طوری که طرح هندسی به خوبی دیده شود میتواند جالب توجه باشد

5- از کاشی هایی با طرحها و سایز بزرگ تا حد امکان استفاده نشود.

6- تا جای ممکن از طرح هایی که در جهت افقی کشیدگی دارند استفاده نشود به جای آن، از طرح هایی که بدون جهت و خنثی هستند و یا اندکی کشیدی عمودی دارند؛ استفاده شود.

7- رنگهایی که اثری از آن در آشپزخانه و یا محیط اطراف نیست استفاده نشود مگر ان که جز رنگهای مکمل باشند.

8- در طرح های مدرن معمولا روی کابینت، بین کابینت و زیر کابینت بالا از یک متریال که میتواند ورق های فلزی، ورق های pvc و یا سنگهای کورین باشند؛ استفاده میشود.

 

قبل از تصمیم گیری در مورد خرید بین کابینتی توصیه می کنم این مطلب هم بخونید و از دست ندین  که بسیار مفید و  لازم هست .

و درادامه لیستی از محصولات تایلی بین کابینتی که به سیار شیک و خاص هستند را قرار دادیم تا راحت و بدون دغدغه و استرس خرید کنید  فقط روی لینک زیر کلیک کنید  و مراحل خرید هم توضیه داده شده . موفق باشین.
تایل بین کابینتی 

کاغذ دیواری مشهد

۵۰ مدل کاغذ دیواری اتاق خواب با طرح های بسیار زیبا و دلنشین

1-کاغذ دیواری اتاق خواب طرح شیک و لاکچری 

امروز کاغذ دیواری ها در انواع و اقسام مختلف آن یکی از پرکاربردتربن و محبوب ترین متریالهای ساختمانی  و طراحی فضای داخلی منازل و ادارات شناخته شده است و طرفدار بسیار زیادی پیدا کرده وبسته به محیط و فضا های اداری ، تجاری  ، منازل مسکونی و ویلایی و هتل آپارتمان ها و…  به عنوان یک دیوارپوش مقرون به صرفه و کاربردی استفاده میشود . در ادامه میخایم با معرفی کاغذ دیواری های لاکچری و شیک شروع کنیم  و ویژگی های و مزایا هرکدام را براتون شرح  دهیم و چند نمونه بسار زیبا از این کاغذ دیواری ها براتون  گرد آوری کردیم .کاغذ دیواری اتاق خواب در انواع مدل های ساده و طرح دار و سه بعدی و پوستری و … در بازار موجود هست  که انتخاب هر یک از این طرح ها به سبک دکوراسیون داخلی و طرح و رنگ سایر وسایل موجود در اتاق خواب بستگی دارد.

 

 

 

 

 

 

2-کاغذدیواری اتاق خواب ساده و طرح دار اتاق خواب

 

اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که ترجیح می دهید اتاق خواب تان فضایی ساده و آرام و باز داشته باشد بهتر است، انواع کاغذ دیواری با تم خنثی را انتخاب نمایید همچنین کاغذ دیواری های ساده برای افرادی که اهل تنوع هستند انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند. با توجه به اینکه دیوارها مهم ترین بخش از فضای اتاق خواب هستند و روی طراحی دکوراسیون اتاق خواب تاثیر زیادی دارند بنابراین بهتر است شما از دیوارپوش مناسبی برای پوشاندن دیوار استفاده نمایید اتاق خواب یکی از خصوصی ترین بخش ها در هر خانه ای است که طراحی داخلی آن از اهمیت زیادی برخوردار است بنابراین بهتر است شما در هنگام طراحی داخلی اتاق خواب به طرح و رنگ کفپوش و دیوارپوش و چیدمان وسایل و … توجه داشته باشید.

 

دیوارپوش های گلدار و دیوارپوش ها با اشکال هندسی مختلف و طرح برگ نیز از انواع مدل های پرطرفدار هستند و این مدل کاغذهای دیواری در فضای اتاق خواب جذابیت

بی نظیری را بوجود می آورند و باعث تکمیل زیبایی دکوراسیون داخلی می شوند.با توجه به اینکه رنگ دیوارها تاثیر زیادی روی طراحی دکوراسیون داخلی دارد از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب رنگ کاغذ دیواری اتاق خواب حساسیت لازم را به خرج دهید.

 

3- کاغذ دیواری اتاق خواب طرح گلدار

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5- کاغذ دیواری اتاق خواب سه بعدی و حجمی

کاغذ دیواری و پوستر سه بعدی حجمی یکی از پر استفاده ترین نوع کاغذ دیواری های اتاق خواب هست به علت عدم تکرار  پترن  در زمینه و خاص جدید بودن بسیار مورد استفاده قرار گرفته است  پوستر سه بعدی و کاغذ دیواری سه بعدی در دو نوع مات و براق چاپ  میشود . که هزینه های آن نسبت به کاغذ دیواری پایین هست و یکی از مزیت های آن نسبت به کاغذ دیواریها  در انتخاب طرح متریال میباشد  توجه داشته باشید که در هنگام انتخاب کاغذهای دیواری سه بعدی و پوستری باید به طرح و رنگ سایر وسایل موجود در اتاق خواب دقت کنید تا دکوراسیونی جذاب و بی نظیر در اتاق خواب شما ایجاد شود.

بررسی انتخاب رنگ کاغذ دیواری

پارامترهای انتخاب رنگ کاغذ دیواری :

وقتی صحبت از انتخاب  رنگ  کاغ دیواری به میان می آید 3 پارامتر را باید مورد بررسی قرار داد: اول: فام رنگی (Hue) دوم: غلظت رنگ (Saturation) سوم: میزان روشنایی و تیرگی رنگ (Brightness)

1- فام رنگی (Hue): ذات یک رنگ را مشخص میکند. قرمز، نارنجی، زرد، سبز، آبی، بنفش و…. هنگامی صحبت از رنگ به میان می آید در وهله اول منظور فام رنگی است. وقتی میگوییم آن اجر قرمز است منظور از قرمز فام رنگی است.

2- ویژگی غلظت رنگ (Saturation): در بالاترین حد خودش رنگ را به صورت خالص نشان میدهد وقتی رنگ آبی غلظت 100 درصد دارد یعنی آبی خالص خالص. هرچه غلظت کمتر شود مثل این میماند که به رنگمان، جوهر سفید را اضافه کنیم. غلظت 50 درصد یعنی 50 درصد جوهر سفید و 50 درصد فام رنگی که میتواند هر رنگی باشد. بنابراین رنگ قرمز با غلظت 50 درصد “صورتی” میشود. و هر فام رنگی با غلظت صفر درصد سفید خالص است برای همین سفید را رنگ محسوب نمیکنند ما در اینجا از واژه جوهر استفاده میکنیم.

 

 

کاغذدیواری اداری

کاغذدیواری اداری

باید دقت کرد وقتی صحبت از یک رنگ میشود منظور فام رنگی است و تمام زیر مجموعه های یک فام رنگی که شامل غلظت های متفاوت و روشنایی های متفاوت هستند همگی ویژگی های همان فام اصلی را دارند. به تصویر بالا نگاه کنیم یک طیف را میبینیم که در وسط ان فام رنگی نارنجی و هرچه به سمت چپ حرکت کنیم غلظت آن کمتر و هرچه به سمت راست حرکت کنیم روشنایی آن کمتر میشود. این طیف تونالیته های مختلف رنگ نارنجی محسوب میشوند.

 

معمولا رنگهای با غلظت های کم برای جداره ها و سطح های وسیع بیشتر بکار میروند و رنگ های با روشنایی های کم در دتایل ها وجزییات کوچک مثل چهارچوب درب یا قاب عکسها، کوسنهای مبلمان و… (البته دنیای رنگ انقدر وسیع و گسترده و پر از خلاقیت است که هرگز نمیتوان یک امر ثابت را در ترکیب های رنگی بکار برد برای همین از واژه معمولا در ابتدای پاراگراف استفاده کرده ایم و در تصاویر خواهید دید که همیشه هم اینگونه نیست)

انتخاب رنگ کاغذ دیواری

انتخاب رنگ کاغذ دیواری

قبلا گفتیم که رنگ قرمز با کرم همنشینی مناسبی دارد. معمولا اگر قرمز مورد استفاده قرار بگیرد تونالیته کرم نیز به نوعی استفاده میشود. الان خیلی راحت میتوانید حدس بزنید که رنگ صورتی نیز با نارنجی هارمونی دارد. زیرا کرم متعلق به همان فام رنگی نارنجی و صورتی نیز متعلق به همان فام رنگی قرمز است پس هرچه در مورد قرمز و کرم گفته شد در مورد صورتی و نارنجی نیز میتوان گفت.

کاغذ دیواری مشهد

کاغذ دیواری مشهد

ترکیب رنگی با استفاده از “board color” راحت تر و صحیح تر ایجاد میشود برای ساخت color board باید چرخه و هارمونی های رنگی را به خوبی شناخت. نور ساختمانريا، ارتفاع، فرم ساختمان و کاربری فضا و… را در نظر گرفت. ترکیب رنگ کاری زمان بر و تخصصی خواهد بود که معمولا عیار طراحان را میتوان از این شاخصه بخوبی درک کرد.

فرمول معرفی کردن و کپی کردن در ترکیب رنگی کار صحیحی نیست زیرا هر فضا پارامتر خاص خود را دارد که میتواند رنگ را دچار تغییر کند. همچنین خود رنگ ها نیز پارامترهای مختلفی دارند که حتما باید به چرخه رنگ مسلط بود تا بتوان ترکیبی استاندارد ایجاد کرد. اما با این حال ما قصد داریم در این کانال به شما پیشنهاد رنگی دهیم و باز تاکید کنیم که کار ترکیب رنگی اصولی و استاندارد کاری زمان بر و تخصصی است.

کاغذدیواری اداری

کاغذدیواری اداری

رنگ قرمز با رنگ کرم همنشینی مناسبی دارد. اگر به تصاویر قرمز در بالا نگاه کنیم در ترکیبهای قرمز رنگ کرم نیز به نحوی مورد استفاده قرار گرفته است؛ حتی اگر این استفاده به میزان اندک در آبجکهای کوچک فضا در نظر گرفته شده باشد. اگر بخواهیم فرمول بدهیم طیف قرمز با تونالیته های کرم تا استخوانی در اکثر مواقع بکار میرود

 

کاغذدیواری اداری

کاغذدیواری اداری

حتی اگر میزان کرم بسیار کم باشد. این ترکیب را میتوان خیلی ساده و بدون استفاده از رنگهای زیاد با قهوه ای تیره (که بیشتر در کف به صورت پارکت بکار رود) و یا ابجکتهای ریز ترکیب کرد و یا میتوان در کنار قرمز و کرم از تونالیته های آبی و سبز نیز استفاده کرد. میتوان یکی (آبی یا سبز) را در ابجکت بزرگ و دیگری را در ابجکت های بسیار کوچک و دتایل های ریز (قاب عکس، دکوری های کوچک، کتاب و…) بکار برد. توجه داشته باشیم وقتی از گل و گیاه در دیزاین داخلی استفاده میکنیم به رنگ آنها توجه کنیم و رنگ سبز گیاهان را در ترکیب رنگی در نظر بگیریم

پارکت_کفپوش

اطلاعات قبل ازخریدکفپوشهای چوبی

کفپوش های چوبی  با سرد شدن هوا تمایل به خرید انواع کفپوش ها چوبی و لمینت در بین عام مردم افزایش میابد بدین منظور ما جهت سهولت  خرید در انتخاب مشتری یک سری نکات را در این مقاله خدمت شما مشتریان عزیز گردآوری کردیم تا  در انتخابتون رضایت کامل را داشته باشید
در کل کفپوش های چوبی بر دو نوع 1- پارکت 2- پارکت لمینت تقسیم میشوند که در زیر در مورد هریک مختصر توضیح داده میشود. 
 
 1- پارکت چیست :
پارکت ها تیکه های چوب طبیعی در قطعات مشخص بریده شده از تنه درختان هستند که معمولا ضخامت 1.5 سانت  تا 3 سانت دارند و با چسب  آهن  به کف خانه که بهتر است موزاییک یا سرامیک  باشد چسبانده میشوند هر چند سال یک بار  یتوان با دستگاه مخصوص انها را ساب داده ومثل روز اول تمیز و براق شوند. مزایای پارکت ها طول عمر بسیار زیاد انها و طبیعی بودنشان هست. اما معایبشان قابل اشتعال بودن، مقاومت اندک در مقابل اب، تعویض دشوار و از همه مهتر قیمت بسیار بالای آنهاست. پارکت های به دلیل طبیعی بودنشان بسیار زیبا و بافت برجسته و اورگانیک دارند.
 
2- پارکت لمینت چیست :
همانند ورق های ام دی اف از فشرده شدن خرده چوب ها با روکش های ملامینه ایجاد میشوند با این تفاوت که نسبت به ورق های ام دی اف از فشردگی و مقاومت بسیار بالاتری برخوردار هستند تقریبا اکثر کفپوش های چوبی که در خانه های مختلف دیده میشود نوعی از پارکت لمینت هستند این نوع کف پوش ها به صورت کلیک شدن اجرا میشوند و نیاز به چسب ندارد تعویضشان راحت است و اگر جنس مرغوبی را انتخاب کنید به دلیل روکش پارافین کلیک هایشان مقاومت خوبی در برابر اب دارند از معایبشان میتوان به عمر کمتر نسبت به پارکت ها اشاره نمود. 
 
در تصاویر بالا عکس سمت چپ نمونه در حال اجرا ی کفپوش از جنس پارکت بوده و برای اجرا نیاز به چسبکاری دارد اما تصویر سمت راست پارکت لمینت بوده که تنها با کلیک شدن و بدون نیاز به چسب اجرا میشود.
 
 
 
فروش پارکت لمینتهای فوق فشرده با استاندارد سایشی AC5 همراه با طرح های متنوع در مجموعه پروان دکور با قیمت های بسیار مقرون به صرفه پیشنهاد میکنیم . 
 
دوستانی که قصد خرید یا تعویض پارکت  منزل خود را دارند میتوانند به ای دی ادمین 24adminpn  درتلگرام پیام داده و در وقت اداری راهنمایی لازم در رابطه با جنس پارکت و مناسبترین طرح، براساس محیط اطراف را کسب کنند. 
 
مقاومت و طول عمر پارکت لمینت ها بر اساس میزان فشردگی آنهاست؛ این میزان براساس استاندارد سایشی AC تعریف شده است؛ براین اساس:
 
 
استاندارد سایشی AC3:
به معنای ان است که پارکت مقاومت سایشی بالایی ندارد و باید در مناطق کم تردد استفاده شود.
 
استاندارد سایشی AC4:
پارکت با مقاومت سایشی خوب برای مکان هایی با تردد متوسط
 
استاندارد سایشی AC5:
پارکت با فشرگی و مقاومت سایشی بسیار زیاد مناسب حتی در مکان های دارای تردد زیاد. دارای طول عمر بالا.
 
 
پارکت لمینت های ارائه شده در این مجموعه علاوه بر طرحهای متنوع دارای استاندارد سایشی AC5 میباشند.
 
 
تصاویر مسکونی که در کنار طرح پارکت لمینت ها در بالا آمده است؛ تصاویر اینترنتی بوده که تنها به منظور تجسم بهتر طرح مورد نظر پارکت لمینت پس از نصب آمده است. 

ما شما را در انتخاب مناسب ترین کفپوش چوبی برای منزلتان تا خرید و نصب راهنمایی خواهیم کرد. 

شرکت پخش و فروش پروان دکور 
9155106859
5136111211

مدل کاغذ دیواری سالن پذیرایی جدید و جذاب برای دکوراسیون های خاص

 بهتر است شما در هنگام انتخاب رنگ و طرح کاغذ دیواری حساسیت لازم را به خرج دهید.   برای هر یک از قسمت های مختلف منزل بهتر است از دیوارپوش های مناسب و زیبا استفاده کنید زیرا دیوارها نسبت به سایر اجزای موجود در اتاق در نگاه اول توجه افراد را به سمت خود جلب می کنند .

کاغذ دیواری 2020

                                        کاغذ دیواری 2020

کاغذ دیواری سالن پذیرایی و نشیمن 2020

توجه داشته باشید سالن پذیرایی یکی از مهم ترین مکان ها در هر خانه ای است از این رو انتخاب کفپوش و دیوارپوش برای فضای سالن پذیرایی از اهمیت زیادی برخوردار است. علاوه بر اینکه کاغذ های دیواری روی زیبایی و جذابیت دکوراسیون پذیرایی تاثیرگذار هستند به نوعی بیانگر سلیقه شما نیز می باشند بنابراین بهتر است برای خلق دکوراسیونی خاص و جذاب در فضای سالن پذیرایی از طرح و رنگ های بی نظیر کاغذ دیواری 2019 استفاده نمایید.
در هنگام انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری برای سالن پذیرایی به طرح و رنگ مبلمان و سایر وسایل موجود در اتاق پذیرایی دقت کنید تا بتوانید دیوار پوش با مدلی شیک را برای سالن پذیرایی منزل خود انتخاب نمایید.

کاغذ دیواری

                                              کاغذ دیواری

 

 

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

انتخاب رنگ کاغذ های دیواری نیز از اهمیت زیادی برخوردار است و اگر شما تمایل دارید در فضای سالن پذیرایی دکوراسیونی گرم و در عین حال صمیمی را بوجود آورید بهتر است رنگ این مدل دیوار پوش ها را از بین رنگ های گرم انتخاب نمایید همچنین برای سالن های پذیرایی با فضای کوچک کاغذهای دیواری با رنگ روشن می توانند انتخابی مناسب و ایده آل محسوب شوند. توجه داشته باشید که کاغذ دیواری سالن پذیرایی باید دارای طرح و رنگ های رسمی باشد و اگر مبلمان و پرده سالن پذیرایی طرح دار هستند باید طرح این مدل دیوار پوش ها را ساده انتخاب کنید تا از شلوغ شدن فضای اتاق پذیرایی جلوگیری شود همچنین اگر وسایل موجود در اتاق پذیرایی ساده هستند کاغذ های دیواری با مدل های برجسته و طرح دار و سه بعدی و پوستری می توانند برای شما انتخابی مناسب و ایده آل محسوب شوند.

تعداد نمونه های بیشماری  از کاغذ دیواری های 2020 را گرداوری کردیم  که جهت سهولت استفاده  و سفارش شما در زیر گرداوری شده است :

جهت سفارش می توانید به اید زیر در تلگرام  در ارتباط باشین :

@pn24admin

 

 

 

 

 

 

 

 

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

کاغذ دیواری گلدار به عنوان تابلوی هنری

با مجموعه زیبای نقاشی های دیواری کاغذ دیواری گل ، طراوت تازه بهار و گرمای تابستان را به خانه خود بیاورید. اگر عاشق پاشیدن رنگهای پر جنب و جوش هستید ، متناسب با سلیقه شما ، از ظاهر کلاسیک گلهای مروارید در پس زمینه یک آسمان آبی روشن تا لاله های قرمز و زرد رنگ که در نسیم علفزار قرار دارند ، بسیار مناسب است. اگر سبک شما کمرنگ تر است ، ممکن است یکی از تصاویر زمینه تصویر گل با گلهای فیلتر شده یک گل رز صورتی ، اسطوخودوس وحشی یا دسته گلهای سفید مبهم را انتخاب کنید. تصاویر به کار رفته در نقاشی های دیواری گلدار ما از چنان کیفیت عالی و نفس گیری برخوردار هستند که باور کردن اینکه در زمینه ای از گل ها و برگهای غول پیکر نشسته اید ، دشوار خواهید بود. شما قادر خواهید بود هر جزیی از جزئیات گلبرگهای گل هیبرس را مشاهده کنید ، همانطور که خورشید می درخشد ، یا قطرات آب بارانی که بر روی چرخش های پیچیده یک گل رز استراحت می کند. آوردن بیرون از خانه با یک نقاشی دیواری با کاغذ دیواری با طراحی جدید ، به دیوارهای شما اجاره ای  زندگی لذت بخش  می بخشد. 
 
شما می توانید با استفاده از الگوهای زیبا و خطوط منحنی ، جعبه و مربع از طرح های سه بعدی استفاده کنید. این کاغذ دیواری ها همچنین برای استفاده در دفاتر به خصوص در سالن های کنفرانس و جلسات مناسب هستند. یکی از نقاشی های دیواری سه بعدی ما را انتخاب کنید و یک تزئین معاصر را به دکوراسیون داخلی خود اضافه کنید!
 
(توجه: طرح ها فقط توهم عمق را ایجاد می کنند و کارایی آنها بسته به اندازه دیوار ، نورپردازی و فضای آن متفاوت خواهد بود)
 
 
 
انتخاب رنگ و سایز طرح گل موجود در کاغذ دیواری ارتباط مستقیم به روحیه، سلیقه، میزان نور و ابعاد دیواره ای دارد که مورد طراحیست. در انتخاب رنگ و طرح کاغذ سعی کنید براساس سلیقه خود عمل کنید زیرا طرح خاص در کنار رنگ های مورد علاقه شما حالتی رویا گونه خلق می کند و با ایجاد فضایی آرام حالتی مجلل به خانه می بخشد. کاغذ دیواری گل دار را می توان در خانه یا اداره یا مراکز تجاری استفاده کرد اما اغلب مصارف خانگی دارد.
علاقه به طراحی با استفاده از نقوش طبیعی، حتی در قالب سبکهای هنری ( سبک هنر نو بین سالهای 1890 تا 1910) در طول تاریخ رایج بوده است. هنری که بیشتر از فرمهای موجود در طبیعت و گیاهان ایده می‌گرفت.
از جنبه های موثر در طراحی داخلی ساختمان، بکارگیری عنصری اثربخش به نام کاغذ دیواری است. کاغذهای دیواری‌ مدرن می‌توانند ساده یا به صورت طرح دار و بافته‌شده با الگوهای گرافیکی باشند تا جهت خلق فضای دلخواه، ما را یاری دهند. از گذشته تا به امروز طرحهای گلدار کاغذ دیواری جهت دکوراسیون فضاهای داخلی منزل و محیط کار استفاده شده اند تا روحیه و منش جاری در طبیعت وارد فضا شده و روح بخش تعاملات روزانه ساکنین باشد.
 
 
 
کاغذ دیواری طرح گل

کاغذ دیواری طرح گل

 
 
درخانه های مدرن امروزی کنار دیواره هایی که موجب بوجود آمدن فضاهایی با کاربری متنوع هستند، به کارگیری انواع کاغذ دیواری گلدار می تواند خرق عادتی خوشایند ایجاد کرده و آرامشی دلخواه برای افراد خانه به منظور ایجاد یک دورهمی صمیمانه فراهم آورد. همچنین می توان از این نوع کاغذ دیواری به عنوان وجه تمایزی در طراحی فضاهای نشیمن بهره گرفت تا به تنهایی بتواند در کنار جداره های کم اثر و بی حرکت، خودنمایی کند. 
کاغذ دیواری های گلدار پرایم شرکت  دکوراسیون داخلی  پروان دکور   شامل: ایست ویلیج، میسونی، لوگانو، هندپینتد، داتچ مستر و … می باشد.
بهتر است تابلوهای هنری را به دور از این نوع کاغذ دیواری قرار داد تا خودش همانند یک اثر هنری بدرخشد. 
به عنوان مثال کافیست کاغذی گلدار را با رنگ پس زمینه ی مناسب و هماهنگ با چرخه رنگی بکار رفته درکل فضای خانه، به روی جداره ای کار کنیم تا محلی برای آرامش اهالی خانه خلق شود.
می توانیم فضای اتاق خواب دختر دلبندمان را به باغی رویایی برای فرزند خود تبدیل کنیم که استراحت و بازی برای او به رویایی کودکانه تبدیل شود. البته کاغذ دیواری گلدار در اغلب اتاق خوابها استفاده می شود و این فقط مختص به اتاق دخترها نیست.
از مناسبترین فضاها برای استفاده از کاغذ دیواری با طرح گل، اتاق خواب های مستر و دیواراصلی یا همان دیوار پشت تخت است که می تواند آرام بخش باشد و تنشهای ذهنی روز را التیام دهد.
کاغذ دیواری طرح گل
 
 
 
 
 
 
 
موکت

استفاده از موکت در دکوراسیون داخلی منزل و مزایا آن

استفاده از موکت در دکوراسیون داخلی منزل و مزایا آن 

موکت در فضای اداری و شرکتها دارای مزایای بیشماری هستند  

1- جلو گیری از آلودگی صوتی :

با زیادشدن زندگی آپارتمانی یکی از معضلات و مشکلات  که  درحال حاضر شهروندان با ان مواجه هستند الودگی صوتی هست که موکت ها میتواندد گزییننه بسیاز مقرون به صرفه مناسب جهت 

2ش-جلوگیری از سرما در فصل زمستان 

 

3- محافظ راه رفتن و ضد ضربه در مقابل ضربه خوردگی کودکان

هنگام راه رفتن کودکان با مشکل  زمین خوردن و شکستی سر و صورت مواجهه  میشوند ،

4- حافظت در براابر گرد خاک 

گرد و خاک یکی از مشکلات زنان خانه دار هست که امروز با  وس شئد شتب تب  ببحدتذد ددذبتشاید الان یکی از مشکلات  میباشند ما پیشتاد مون اسیت که از موک بابل استفاده کنید یکی از مزایا ان  میاب

موکت بابل یکی اتز متایمگی هتی که ما گرفتبم    موکت یکی از مزایای که استفاده از موکتها دارن 

ما لیسی از محصولات موکا تهق ذ تهیه کرید کذبذ کخ  هست تایلهای موکتی ی کی از زیبا ترین متریالهای ساختمانی هست همو مقرون صرفه هست 

و هم نضب راحتی هست  

دیوارپوش تایل 

دیوارپوش مخمل 

دیوارپوش 3بعدی و تایل موکتی 

کفپوش تایلی 

دیوارپوش تایلی موکت 

موکت مهدکودک

موکت داخل ماشین 

موکت داخلی 

 

خرید پوستر دیواری شیک

خرید پوستر دیواری شیک

تزئین با پوستر چیزی است که بیشتر افراد را به یاد دانشگاه می اندازد. به این دلیل که این کار را کردید پس به این معنی نیست که دیگر نمی توانید در خانه خودتان این کار را انجام دهید. استفاده از پوستر برای تزئین منزل شما یک راه حل بسیار ساده ، خلاقانه و ارزان است. یک جایگزین عالی برای کسانی است که نمی خواهند برای کارهای هنری گران قیمت خرج کنند.

پوستر دیواری سه بعدی طرح منظره (2)

این ترفند همچنین به شما امکان می دهد تا پوسترها را به یک سطح کاملاً جدید منتقل کنید. نکته جالب دیگر در مورد پوستر این است که ، به عنوان مثال ، اگر شما یک فارغ التحصیل اخیر هستید ، به شما امکان می دهد چیزهای آشنایی را به خانه جدید خود بیاورید. بنابراین پوسترهای اتاق خواب خود را با خود ببرید و انتقال را آسانتر کنید. پوسترها همچنین برای ایجاد موضوع در یک اتاق بزرگ بسیار عالی هستند. به عنوان مثال ، می توانید یک موضوع ورزشی ، موسیقی موسیقی یا هر چیز دیگری را که دوست دارید انتخاب کنید.

کاغذ دیواری، یک دیوار پوش جادویی هست ؟

کاغذ دیواری، یک دیوار پوش جادویی هست ؟

یک مزیت خوب دیگر نیز وجود دارد که به قیمت مربوط نمی شود. پوسترها برای ایجاد یک فضای اتفاقی و آرامش بخش عالی هستند. آنها همچنین برای فضای داخلی مدرن و معاصر فوق العاده هستند و آن زرق و برق و زیبایی های هنری و نقاشی های دیواری را ندارند. سرانجام می توان از پوسترها برای اضافه کردن لمسی سرگرم کننده به دکوراسیون شما استفاده کرد. به عنوان مثال ، اگر خانه شما فاقد شومینه باشد ، پوستر می تواند جایگزین خوبی برای شما بسازد. این یک راه جالب برای جلوگیری از احساس ناراحتی از نداشتن شومینه است. علاوه بر این ، پوستری با مقصد تعطیلات رویایی شما می تواند انگیزه خوبی برای صرفه جویی در هزینه و کار سخت باشد.